Reklama

Reklama

Reklama

Łukasz Garlicki skompromitował się u Kuby Wojewódzkiego!? Internauci sądzą, że był pijany!

Łukasz Garlicki razem z całą obsadą serialu "BrzydUla" gościł w najnowszym programie Kuby Wojewódzkiego. Zachowanie aktora wzbudziło wiele kontrowersji i zażenowanie prowadzącego, który zwrócił się do Garlickiego w ostrych słowach.

Łukasz Garlicki skompromitował się u Kuby Wojewódzkiego!

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" odbył się benefis serialu "BrzydUla", a niekoronowanego króla TVN-u odwiedziła niemal cała obsada kultowej produkcji. Na słynnych kanapach zasiedli Julia Kamińska, Mariusz Zaniewski, Katarzyna Ankudowicz, Małgorzata Socha oraz Łukasz Garlicki.

Wiele kontrowersji wzbudziło pojawienie się ostatniego aktora. Łukasz Garlicki zachowywał się dość ekscentrycznie, co zauważył sam prowadzącym. Gwiazdor docinał Kubie Wojewódzkiemu do tego stopnia, że gospodarz show wyraził zaniepokojenie jego stanem. Fani zwrócili uwagę, że nie zadawał mu zbyt wiele pytań, ale w końcu zwrócił się bezpośrednio do niego.

Reklama

Zaniepokojeni stanem aktora byli również internauci, którzy nie szczędzili pod jego adresem negatywnych komentarzy. Na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego na Instagramie, pod postem, w którym informował o zaproszonych gwiazdach serialu "BrzydUla", fani i fanki show nie zostawili na Łukaszu Garlickim suchej nitki. Pojawiły się głosy, że aktor się całkowicie skompromitował, niektórzy uważają również, że na planie pojawił się w stanie nietrzeźwym.

Nawet sam Kuba Wojewódzki nie wytrzymał i na komentarz: "już dawno nie byłam tak kimś zażenowana! Wszyscy wiemy, o kim mowa", odpisał po prostu: "TAK".

Zgadzacie się z internautami?

Zobacz też:

Magda Gessler: Awantura o Ukraińców. Puściły nerwy. "Wynocha. Bilet w jedną stronę"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki pożegnali się bardzo chłodno. Przeprosiny były na niby?

Joanna Opozda zajmuje się synem, a Królikowski "poradami na zdrady"

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Garlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy