Reklama
Reklama

Ludzie w szoku po odtworzeniu nagrania Halejcio z wakacji! Co ona wyrabia?!

Klaudia Halejcio (32 l.) to popularna celebrytka w Polsce. 32-latka w swojej karierze imała się różnych rzeczy, jednak to prowadzenie social mediów wychodzi jej najlepiej. Gwiazda na swoim instagramowym koncie chętnie publikuje zdjęcia oraz nagrania, na których prezentuje, jak wygląda jej życie. Niedawno postanowiła zaskoczyć fanów i pokazać się w nieco szerszej wersji.

Klaudia Halejcio - kariera w show-biznesie

Klaudia Halejcio w Polsce znana jest z tego, że kiedyś występowała w filmach i serialach. Obecnie 32-latka skupia się głównie na karierze influencerki. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje życie, a także reklamuje różnego rodzaju produktu.



Była aktorka, przygotowuje również komediowy kontent. Na jej instagramowym koncie pojawił się niedawno filmik, który nie rozbawił internautów wręcz przeciwnie. Większość poczuła lekkie zażenowanie.

Klaudia Halejcio śmieje się z osób otyłych?

Klaudia Halejcio bardzo chętnie relacjonuje każdą podróż w sieci. Nie można się temu dziwić, to właśnie na tym polega jej praca influencerki. Niedawno ona i jej zamożny partner Oskar oraz córeczka Nel spędzili czas na Malediwach. Oczywiście nie zabrakło pięknych fotografii na instagramowym koncie Halejcio.

Reklama

Gwieździe najwyraźniej spodobał się komediowy kontent, który od jakiegoś czas publikuje w mediach społecznościowych. Aktorka z rajskich wakacji opublikowała nagranie, na którym zaprezentowała filtr, który poszerzył jej sylwetkę. "Zabawny" filmik nie przypadł internautom do gustu, większość zarzuciła jej szerzenie fatfobii.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była w szoku po odtworzeniu nagrania. Internauci nie mogli uwierzyć w to, że ich ulubioną celebrytkę bawi taki humor.

"Ale, że wyśmiewasz się z ludzi o nieładnej sylwetce ? No brawo Klaudia, zacne"

"Boże, jakie to jest toksyczne. Chyba powinna pani następnym razem przemyśleć, bo już któryś raz (mam nadzieję, że nieumyślnie, ale chyba jednak umyślnie, bo cały czas wraca ten sam schemat) osoby trochę innej postury niż pani"

"Słabe to"

Klaudia Halejcio chce schudnąć?

To nie pierwszy raz, kiedy Klaudia Halejcio naraziła się na krytykę ze strony fanów. Jakiś czas temu influencerka dodała post, w którym napisała, że zamierza zrzucić zbędne kilogramy.

"Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje. Ilość luster w moim domu nie pomaga. Zatem wróciłam i już planuje rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM".

Większość internautów wyraziła dezaprobatę jej zachowaniem głównie ze względu na kompleksy, w które może wywołać wśród nastolatek.

"A potem nastolatki patrzą i mówią, że są grube, mimo że im daleko do tego. To jest naprawdę słabe"

"Gdzie ty masz zbędne kilogramy?"

Zobacz też:

Klaudia Halejcio pokazała, jak jej partner opiekuje się dziećmi. "Mistrz"

Przedświąteczny dramat Klaudii Halejcio. Auto za 200 tys. złotych skasowane w dziwacznym wypadku

Klaudia Halejcio straciła dziesiątki tysięcy przez oszustów: "Przy remoncie musisz mieć twardy tyłek"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy