Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli partnerkę Dennisa Quaida. Wygląda jak jego córka!

Historia ich miłości jest jak z filmu. Minione dni Dennis Quaid (65 l.) ostatnio postanowił sprawić swojej 27-letniej ukochanej niezwykły prezent. Nie uwierzycie, co wymyślił aktor!

Minione dni Dennis Quaid bawił na Hawajach z ukochaną, 27-letnią doktorantką księgowości Laurą Savoie. Ale to nie były zwyczajne wakacje, a podróż zaręczynowa! 

Reklama

Hollywoodzki aktor wprawdzie spotyka się ze sporo młodszą pięknością od kilku miesięcy, ale najwyraźniej już jest przekonany, że to miłość do grobowej deski. Na dowód tego uczucia podarował Laurze wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. 

Jubilerskie cacko Dennis kupił w Genewie, ale cała historia zaczęła się we Włoszech. Latem aktor wybrał się z ukochaną do Toskanii. Tam poznali i zaprzyjaźnili się z Giorgio Bulgarim, wnukiem założyciela słynnej luksusowej marki Bulgari, który teraz razem z ojcem prowadzi w Szwajcarii markę GB Enigma. 

Wtedy aktor poprosił Giorgio o pomoc w wykonaniu pierścionka zaręczynowego dla jego ukochanej. Umówili się, że po urlopie spotkają się na kolacji w Genewie, podczas której oglądali brylanty, które ma w zasobach firma Giorgio. Na widok jednego Laura i Denis aż oniemieli. 

Kamień o szlifie old mine cut (tzw. poduszki) szczególnie pięknie rozprasza światło. A wyjątkowy jest    tym bardziej, że ma około 500 lat! Nie jest znana jego historia, ale prawdopodobnie pochodzi ze złóż na Borneo. 

Denis wykorzystał moment nieuwagi ukochanej i poprosił Giorgio, by oprawiono kamień w prosty złoty pierścionek. Potem przez miesiąc planował, jak podaruje go Laurze. Hawaje wydały mu się odpowiednio romantycznym miejscem.

"Gdy zapytałem: ‘Czy za mnie wyjdziesz?’, osunęła się z wrażenia na ziemię. Było wspaniale" - zdradził szczegóły Dennis. 

Rozczulająca w tej historii jest ta szczera wiara Dennisa w miłość aż po grób. Wszak to nie będzie jego małżeński debiut. 

Pierwszy raz ożenił się w Święto Dziękczynienia w 1978 roku z koleżanką po fachu P. J. Soles. Rozwiedli się 5 lat później. Jego drugi ślub z hollywoodzką gwiazdą Meg Ryan odbył się w walentynki 1991 roku. W kwietniu 1992 roku powitali na świecie syna Jacka, dziś równolatka obecnej narzeczonej Dennisa. Parą byli 10 lat. 

W Dzień Niepodległości 2004 roku trzecią żoną aktora została agentka nieruchomości Kimberly Buffington, z którą ma urodzone przez surogatkę 12-letnie dziś bliźnięta: Zoe i Thomasa. 

Z Kimberly zaczęli rozwodzić się w 2012 roku, skończyli wiosną zeszłego. Ale, jak widać, to Dennisa do małżeństwa nie zraża.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dennis Quaid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje