Reklama

Reklama

Reklama

Lubiana dziennikarka odchodzi z TVN-u! "Wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam"

Kolejne odejście z TVN-u! Dziennikarka Daria Górka, która związana była ze stacją ponad osiem lat, postanowiła zakończyć swoją przygodę z TVN24 BiS. O swojej decyzji, która tak naprawdę nastąpiła już jakiś czas temu, poinformowała teraz oficjalnie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Daria Górka odchodzi z TVN24 BiS

Daria Górka to dziennikarka, którą przez ostatnie ponad osiem lat mogliśmy oglądać na antenie TVN24 BiS. Była reporterką w "Czarno na białym", a także prezenterką programów "Tylko o świcie", "Alarm dla Ziemi" czy "Dzień na BiS".

Jak się okazuje, jej przygoda ze stacją dobiegła końca - jak sama przyznała - to ona rzuciła pracę, pomimo że ją kochała. Decyzję podjęła już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć o niej oficjalnie.

"Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha. Dlatego wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam" - zaczęła swój wpis. Następnie przeszła do podziękowań, gdyż - jak wyznała - nie miała okazji zrobić tego wcześniej. Tajemniczo wyznała, że obyło się bez pożegnań i podziękowań, nie było też oficjalnych maili...

Reklama

"Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań, ale podziękować chcę ... Za 8,5 roku mojej pracy w TVN24, za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi" - czytamy na jej instagramowym profilu. Na koniec dała do zrozumienia, że nie kończy przygody z dziennikarstwem i zapewniła, że "ciąg dalszy nastąpi".

Obserwatorzy profilu dziennikarki zapewnili ją, że trzymają kciuki za przyszłość zawodową, niektórzy też wyrazili swój żal, że odchodzi ze stacji.

W przeszłości ze TVN-uodeszli m.in. Dariusz Prosiecki, Jolanta Konopka czy Katarzyna Janiec.

Kim jest Daria Górka?

Daria Górka jest absolwentką dziennikarstwa i dokumentalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W przeszłości jej wielką pasją był taniec towarzyski, a także teatr.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Górka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy