Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Byli faworytami, a tu takie coś. To definitywny koniec?!

Powrót Wyspiarzy z Casa Amor i przeparowanie, po którym do ekipy dołączyła czwórka nowych uczestników okazały się prawdziwym testem. Rozłąka uwolniła tęsknotę, która ujawniła prawdziwą siłę uczuć. Dlatego układankę trzeba było ułożyć na nowo. Wizyta Karoliny w Kręgu Ognia nie była więc zaskoczeniem. Prawo decyzji należało do Wyspiarek, choć po ostatnich zdarzeniach wyniki parowania były dosyć przewidywalne...

Andrzej w końcu zdobył serce Pauliny i skradł jej pocałunek. Dziewczyna wyznała, że do tej pory nie znała swoich uczuć, ale teraz spadł jej kamień z serca.

Wszystko wskazuje na to, że Mateusz został bez pary, bo jego druga połówka była zajęta... całowaniem Andrzeja. Jurek w rozmowie z Wiktorem zdradził jednak, że nie jest przekonany, czy uczucia Alex są wystarczająco silne. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawiała się, gdy był np. z Klaudią. Wyznał, że wszystko idzie w dobrym kierunku i to, co jest między nimi, jest szczere.

Reklama

Andrzej nie mógł ukryć radości. Powiedział w rozmowie z Edytą i Alex, że w końcu jest szczęśliwy i dostał buziaka od serca. Nie da się jednak ukryć, że całusom nie było końca. Czy faktycznie jest szansa na prawdziwe uczucie między nimi?

Edyta postanowiła porozmawiać z Laurą o Arku. Czy ta rozmowa zepsuje ich przyjaźń? Wiele wskazywało na to, że te dziewczyny naprawdę dobrze się dogadywały. Laura wspierała nawet Wyspiarkę po rozstaniu z Armando. Widać jednak, że na wojnie i w miłości... wszystkie chwyty dozwolone!

Wieczorny nastrój zmąciło pojawienie Karoliny Gilon. Czas na kolejne porządki! Wyspiarze zostali zaproszeni do kręgu ognia. Dziś będą wybierać dziewczyny!

Aleksandra odnalazła prawdziwą bliskość z Adrianem. Ola wskazała dotychczasowego chłopaka, Dawida. Koalicja belgijsko-hiszpańska Alex z Jurkiem ma się dobrze, chociaż dziewczyna martwi się, że zaczyna traktować Wyspiarza raczej jak przyjaciela niż partnera. 

Laura dalej chce być w parze z Arkiem. Magda oczywiście wybrała Wiktora, co więcej, para wyznała sobie miłość. Paulina zaprosiła do pary Andrzeja - już bez żadnych #. Dla Edyty na placu boju pozostał tylko Mateusz i tak powstała ostatnia para.

Alex wzięła na rozmowę Magdę i Aleksandrę. Zdradziła dziewczynom, że nie czuje tego samego do Jurka, co dziewczyny do swoich partnerów. Zapłakana wyznała, że kocha Hiszpana, ale jako przyjaciela. Dodała również, że czuje tę różnicę wieku. Okazuje się, że chciałaby mieć starszego partnera. 

Andrzej nie ustawał w komplementowaniu swojej partnerki. Zdradził nawet, że nigdy nie czuł takiej bliskości kobiety. Nieco inaczej sytuacja wygląda u Oli i Dawida. Islanderce nie podobają się niektóre odzywki chłopaka. Na ich relacji postawiła wielki pytajnik!

Mogło się wydawać, że porządki zakończone, ale kolejna niespodziewana wizyta Karoliny nieco zmąciła romantyczny nastrój. Przyszedł czas na eliminację. Tym razem każda z par wspólnie musiała wskazać parę, w której nie widzą żadnego uczucia.

Islanderzy nie mieli większych problemów z typowaniem, ich decyzją Wyspę opuścili Edyta i Mateusz.

#tegoniezobaczyszwtv Zapraszamy do oglądania!

Oglądajcie kolejny odcinek już w niedzielę o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 4" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy