Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lopez i Anthony znowu razem?

W czasach, gdy nic nie zapowiadało jeszcze kryzysu w związku Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego, muzyczne małżeństwo zaprojektowało wspólnie kolekcję mody. Po ogłoszeniu rozwodu zmuszeni będą ją promować. Razem?

Gdy na temat ich małżeńskich kłopotów i planowanego rozwodu zrobiło się głośno, PR-owcy pary błyskawicznie podali do wiadomości, że męska i damska kolekcja dla Kohl's od początku pomyślana była jako niezależne projekty.

Reklama

Rozwodzący się małżonkowie będą ją więc promować osobno. W ramach kampanii powstaną cztery różne filmy reklamowe.

Każda z gwiazd wystąpiła w filmie prezentującym "dzień w biurze". Lopez sfilmowano, gdy nie mogła się dostać do kwatery Kohl's ponieważ zapomniała swojego identyfikatora, zaś Anthony'ego, gdy "walczy" z telefonem i nieskomplikowanym automatem do kawy.

"Kłopotliwa" kolekcja trafi do sklepów za miesiąc. Na razie nie wiadomo, kiedy sfinalizowany będzie rozwód słynnej pary.

Lopez i Anthony pobrali się w 2004 roku i mają razem 3-letnie bliźnięta Maksa i Emme. Piosenkarka ma już na swoim koncie dwa rozwody. Gwiazda była w latach 1997-1998 żoną restauratora Ojani Noa, a w latach 2001-2003 tancerza Chrisa Judda. Z kolei Anthony i jego pierwsza żona mają razem dwoje dzieci: 10-letnią Cristin i 7-letniego Ryana.

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje