Reklama
Reklama

Lopez chce wyjść za 25-latka

43-letnia Jennifer Lopez ma za sobą już trzy nieudane małżeństwa. Mimo to planuje kolejne z obecnym partnerem, młodszym o osiemnaście lat Casperem Smartem.

Jak mówi, nie liczy się dla niej przeszłość, ale wyłącznie to, że jest w końcu szczęśliwa i chce, by ten stan trwał jak najdłużej.

"Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, gdy poznałam Caspera. Ale tak się wszystko w moim życiu ułożyło, że nagle byliśmy razem" - opowiada Lopez.

"Było nam cudownie i jest tak nadal. Nie wyobrażam już sobie, że kiedykolwiek mogłoby być inaczej. Bo z żadnym mężczyzną nie było mi jeszcze tak dobrze".

Co ciekawe, piosenkarka jest przekonana, że Smart będzie jej ostatnim mężem. "Wierzę w szczęśliwe zakończenia i w spełniające się marzenia. Dlatego, choć nie jestem łatwą osobą, czuję, że w końcu uda mi się w małżeństwie".

Reklama

Przypomnijmy: pierwszym mężem Lopez był Kubańczyk Ojani Noà. Lopez poznała go w jednej z restauracji w Miami, gdzie był kelnerem. Małżeństwo przetrwało rok; drugim - tancerz Cris Judd. Poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki Jennifer "Love Don't Cost a Thing". Para pobrała się w 2001 r. Małżeństwo zakończyło się w lipcu 2002 r.

Ostatnim mężem wokalistki jest Marc Anthony. Ich ślub odbył się w 2004 r. 15 lipca 2011 r. para ogłosiła separację.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: związek | Jennifer Lopez | Casper Smart
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy