Reklama
Reklama

Lisa Marie Presley spocznie koło ojca i tragicznie zmarłego syna. Grób robi wrażenie

Lisa Marie Presley zmarła nagle 12 stycznia. Pomimo szybkiej pomocy lekarzy, nie udało jej się uratować, a zagraniczna prasa podaje, że córka króla rock and rolla odeszła po reanimacji, gdy medycy stwierdzili śmierć mózgu. Po tym tragicznym zajściu, jej bliscy oraz fani nie mogą dojść do siebie i organizują jej pogrzeb. Artystka już wcześniej wybrała miejsce spoczynku!

Lisa Marie Presley odeszła tydzień temu w szpitalu w Los Angeles. Zagraniczna prasa podaje, że gwiazda zasłabła w domu, a w placówce medycznej lekarze stwierdzili śmierć mózgu. Pomimo czynności podtrzymujących życie, nie udało się jej uratować. Bliscy zmarłej planują jej pogrzeb, ale jak się okazuje, to Lisa przed śmiercią miała przygotowaną już mogiłę!

Lisa Marie Presley przed śmiercią wybrała miejsce pochówku

Serwis "New York Post" podał, że tuż przed śmiercią Lisa wraz ze swoim przyjacielem Davidem Kesslerem wybrała się na grób ojca i syna, który w 2020 roku popełnił samobójstwo. Z relacji mężczyzny wynika, że artystka już wtedy miała wybraną mogiłę i wiedziała, gdzie spocznie.

Reklama

"Siedzieliśmy praktycznie w ciszy przy grobie Bena. Wskazała mi, gdzie będzie pochowana. Akurat naprzeciwko grobu ojca. Rzuciłem, "ale chyba jeszcze długo to się nie wydarzy". Odpowiedziała: "No co ty, mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia". Była tak podekscytowana tym, co miało nadejść. Chciała pomagać innym" - powiedział.

Gdzie znajduje się rodzinny grobowiec Presleyów?

Lisa Marie Presley spocznie koło ojca i tragicznie zmarłego syna. Grób robi wrażenie

Mogiła Presleyów znajduje się w ogrodzie na terenie słynnej posiadłości, która kiedyś należała do króla rock and rolla, Graceland w Memphis w stanie Tennessee. Piosenkarz mieszkał w niej od 1957 roku aż do śmierci. To właśnie na terenie willi został znaleziony martwy.

Grobowce znajdują się wokół słynnej fontanny na podwórku domu. Swój grób ma tam nie tylko Elvis, ale również jego wnuk Benjamin, który popełnił samobójstwo w 2020 roku. Serwis "TMZ" dotarł do zdjęć.

Na załączonej fotografii możemy zauważyć, że wszystkie pamiątkowe tablice wyglądają podobnie, a na marmurze wyryte są wzruszające słowa pożegnania. Groby zdobią delikatne kwiaty.

Pogrzeb Lisy Marie Presley: kiedy się odbędzie?

Ten sam portal podaje, że ostanie pożegnanie Lisy odbędzie się 22 stycznia, a prace nad miejscem pamięci rozpoczęły się we wtorek. Na terenie rezydencji rozstawiono już scenę, z której będą przemawiać bliscy zmarłej. Zgodnie z zapowiedzią odbędzie się również występ muzyczny upamiętniający artystkę.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Przeczytajcie również:

Tak wyglądały ostatnie chwile Lisy Marie Presley! Poruszające słowa

Mąż zmarłej Lisy Marie Presley chce odzyskać córki. Przed laty był oskarżony o pedofilię!

Nicolas Cage żegna Lisę Marię Presley, swoją byłą żonę. Poruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lisa Marie Presley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy