Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Łepkowska najbardziej wpływową kobietą

Królowa tandety w kraju zwanym Polską może prawie wszystko!

W Auli Politechniki Warszawskiej po raz dziewiąty przyznano tytuły 50 Najbardziej Wpływowym Kobietom w Polsce.

Reklama

Inicjatorem rankingu od początku jest Magazyn Ekonomiczny "Home&Market". Redaktor naczelna pisma, Rita Schultz, przyznała, że ilość kobiet sukcesu w Polsce stale rośnie, a co za tym idzie listę nominowanych można by wydłużać w nieskończoność.

Nie czyni się tego jednak, aby zachować elitarny i prestiżowy charakter rankingu. W gronie wyróżnionych kobiet znalazły się przedstawicielki różnych profesji. Kultura, sztuka, ekonomia, giełda, informatyka, telekomunikacja, bankowość, media, moda, polityka, prawo - w każdej z tych dziedzin można spotkać kobietę spełnioną zawodowo. Ambicja, samodzielność, mądrość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i twórcza fantazja - to cechy, których nie brakuje kobietom sukcesu.

W tym roku za Najbardziej Wpływową Kobietę uznano "królową seriali", popularną scenarzystkę Ilonę Łepkowską, która wszystko czego się dotknie zamienia w przysłowiowe złoto. Po prostu - kobieta skazana na sukces.

Scenarzystka podzieliła się z nami swoją receptą na życie. "W moim przypadku szklanka jest zawsze do połowy pełna, a nie pusta. Tak traktuje życie i zawsze spotyka mnie więcej dobrego niż złego. Zazwyczaj dostaję więcej pewnie dlatego, że nie wymagam za wiele od życia. Nigdy nie narzekam i jestem zadowolona z tego, co przynosi mi życie" - wyznała.

Inna z laureatek, znana projektantka toreb Bożena Batycka, przyznała, że w życiu i pracy szczęście przynoszą jej bursztyny, którymi z radością ozdabia swoje kolekcje. Pisarka i felietonistka Krystyna Kofta, która wygrała w walce z nowotworem, doszła do wniosku, że jeżeli na coś wpływa, to na to, żeby Polki się badały.

Piosenkarka Natasza Urbańska, która pojawiła się na gali z Januszem Józefowiczem powiedziała z uśmiechem: "Janusz zażartował, że muszę rzeczywiście być kobietą wpływową skoro go tu dzisiaj zaciągnęłam. Czuję się zaszczycona i wyróżniona. Mam nadzieję, że nie będę nadużywać tych swoich wpływów".

W poczet 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet wpisały się również m.in.": Julia Pitera, Dorota Gawryluk, Agata Passent, Manuela Gretkowska, Bogna Sworowska, Ilona Felicjańska, Grażyna Brodzińska, Joanna Radziwiłł, Halina Zawadzka, Ewa Małyszko, Barbara Stanisławczyk. Atrakcją wieczoru był pokaz mody Evy Minge, popisy wokalne Marka Torzewskiego.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »