Reklama
Reklama

Laura Samojłowicz dementuje perfidne plotki na swój temat. Nie gwiazdorzyła?

Laura Samojłowicz (37 l.) grała główną rolę w serialu "Hotel 52". To właśnie on przyniósł jej sławę i rozpoznawalność. Niestety aktorka nie tego chciała w życiu. Na wiele lat zniknęła i zaszyła się w Berlinie. Dziś postanowiła zdementować plotki na swój temat. Sprawdźcie koniecznie, co powiedziała.

Laura Samojłowicz jest taką gwiazdą, która u szczytu sławy zawiesiła karierę na jakiś czas. Aktorka wyjechała z Polski i przez kilka lat skupiła się wyłącznie na sobie. Niedawno wróciła do kraju i postanowiła udzielić wywiadu tygodnikowi "Na Żywo".

Laura Samojłowicz dementuje plotki na swój temat

W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" Laura postanowiła zdementować fałszywe oskarżenia. Aktorka przez lata uchodziła za trudną i humorzastą gwiazdę. Okazuje się, że były to jedynie pomówienia.

Reklama

Aktorka powiedziała również, że nie została wyrzucona z serialu, a sama odeszła, ponieważ miała na siebie inny plan. W tym czasie była w Berlinie, gdzie rozpoczęła studia.

Laura Samojłowicz - kariera

Laura Samojłowicz urodziła się 14 lutego 1985 roku w Hamburgu. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. W 2009 roku zwyciężyła w finale 5. edycji programu rozrywkowego Polsatu "Jak oni śpiewają". W marcu 2010 roku otrzymała nominację do nagrody "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii Najpiękniejsza Polka.

W 2015 roku zakwalifikowała się do drugiego etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i 20 marca wystąpiła na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

W 2018 roku powróciła na szklany ekran rolą w serialu "Ślad". W 2019 roku wcieliła się w postać młodszej aspirant Kariny Wolniewicz w serialu "Policjantki i policjanci", natomiast w latach 2020-2021 grała rolę aspirant sztabowej Weroniki Grot w serialu "Gliniarze".

Zobacz też:

Saszan poinformowała o śmierci dziadka. Poruszający wpis łamie serce

Stefano Terazzino pokazał brata. Co za przystojniak


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laura Samojłowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy