Reklama
Reklama

Lara Gessler zaliczyła wstydliwą wpadkę. Intymne części ciała całkowicie na wierzchu!

Lara Gessler (33 l.) ma za sobą kompromitującą wpadkę. Celebrytce w najmniej spodziewanym momencie pękło ubranie, a intymne części ciała znalazły się na wierzchu. Setki tysięcy ludzi jak na dłoni zobaczyły wstydliwy moment z udziałem restauratorki. Niesamowite, jak z tego wybrnęła.

Lara Gessler: macierzyństwo

Lara Gessler poszła w ślady swojej matki, Magdy Gessler i podobnie jak ona związała swoje życie z gastronomią. Celebrytka oprócz aktywności w mediach społecznościowych, prowadzi także własną restaurację, regularnie gości w telewizji oraz zajmuje się wychowaniem dwójki dzieci. Wielozadaniowość to słowo, które obecnie najlepiej definiuje jej codzienność.

Lara Gessler we wrześniu zeszłego roku powitała na świecie syna Bernarda. Jego narodziny z pewnością były sporą rewolucją dla całej rodziny. Zarówno celebrytka, jak i jej mąż, Piotr Szeląg musieli sprostać natłokowi nowych obowiązków. W najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post, Lara opowiedziała o tym, jak w tak zabieganej codzienności znajduje czas na opiekę nad maluchami.

Reklama

"Wspaniale. Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi" - powiedziała Lara Gessler reporterce Jastrząb Post.

Lara Gessler: życie rodzinne

Restauratorka nie jest sama w procesie wychowywania dzieci i zawsze może liczyć na wsparcie ze strony najbliższych. Babcia Neny i Bernarda regularnie widuje się ze swoimi wnukami i chętnie przejmuje od Lary i jej męża część obowiązków.

"Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie" - powiedziała Lara Gessler w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Lara Gessler zaliczyła wstydliwą wpadkę

Prawdopodobnie to właśnie zabieganie i natłok obowiązków sprawiły, że Lara Gessler zaliczyła sporą wpadkę. 18 stycznia celebrytka jak co dzień była pochłonięta zabawą z dziećmi. Niespodziewanie jej spodnie nie wytrzymały nadmiernego naprężenia, pękły i odsłoniły pośladek. Trudno powiedzieć, czy do "wypadku" doszło pod wpływem zbędnych kilogramów, czy może materiał okazał się zbyt słaby w starciu z rozszalałymi urwisami. Gwiazda w tajemniczy sposób opisała incydent.

"Moje przygody w życiu rodzica" - podpisała zdjęcie Lara Gessler.

Trzeba przyznać, że nie każda gwiazda odważyłaby się na tak śmiałe zdjęcie. Na fotografii udostępnionej przez celebrytkę wyraźnie widać nagi pośladek. Myślicie, że Lara Gessler zszyje spodnie, czy może raczej od razu wyrzuci je do kosza?

Zobacz też:

Lara Gessler w przeszłości cierpiała na zaburzenia odżywiania. Jak schudła po ciążach?

Lara Gessler uspokaja zaniepokojonych fanów. Nena może tak siedzieć

Najlepsze ciążowe stylizacje gwiazd w 2022 roku. Odsłonięte brzuchy podbiły czerwone dywany

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy