Reklama
Reklama

Lara Gessler pokazała swoją kuchnię i się zaczęło. Niebywałe

Córka Magdy Gessler, Lara powoli urządza się w swoim nowym gniazdku. Ostatnio celebrytka pokazała swoją kuchnię, która wywołała skrajne emocje. Największe poruszenie wzbudziły krzesła, a dokładniej ich cena. Trzeba przyznać, że koszt jednego takiego krzesełka zwala z nóg.

Lara Gessler całkiem niedawno kupiła nowy dom. 34-letnia córka znanej restauratorki urządza się w nowym gniazdku i co pewien czas wrzuca na swoje social media zdjęcia na których doskonale widać wystrój wnętrz. 

Lara Gessler pokazała kuchnię. Cena krzeseł zwala z nóg

Ostatnio córka Magdy Gessler pochwaliła się w sieci wystrojem kuchni, uwagę od razu przykuwają szalone kolory płytek. 

"To, co się rzuca w oczy, to kolory, które, jak wiecie, kocham. Zdecydowałam się na błękitne płytki, początkowo miał być inny kolor, ale zdecydowałam się na błękitny ze względu na to, że najważniejszym elementem były płytki cytrynowe. Są żywe, każda jest inna, przez co są nieidealnie idealne" - tłumaczy Lara. 

Reklama

Chociaż od płytek faktycznie ciężko oderwać wzrok, to jeszcze większe poruszenie wśród fanów wywołały nietypowe krzesła.

"Później dobrałam krzesła z drugiego obiegu, są niemieckie z lat 80. Jeśli chodzi o szafki, doszłam do wniosku, że powinny być jak podłoga" - opowiadała o tych cackach córka Magdy Gessler. 

Portal Shownews postanowił sprawdzić ile kosztują takie krzesła. Cena zwala z nóg. Model to Allmilmö, a rok produkcji przypada na lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte. Za komplet czterech takich krzeseł trzeba zapłacić około 10 000 złotych.

Wydalibyście tyle na krzesła?

Zobacz też:

To już szesnaste mieszkanie Lary Gessler. Właśnie się nim pochwaliła

Wyszła na jaw prawda ws. przeszłości Gessler. Historia mogła mieć smutny finał

Polska kremówka z "Financial Times". Zdziwisz się, co Anglicy o niej napisali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy