Reklama
Reklama

Lara Gessler musiała bronić mamy. Krytyka znanego youtubera zabolała

W ostatnim czasie znany youtuber Książulo, który zdobył popularność recenzując restauracje i lokale gastronomiczne mocno skrytykował knajpę Magdy Gessler. Do słów influencera odniosła się córka restauratorki Lara. Wzięła swoją mamę w obronę.

Książulo rozpoznawalność zdobył recenzując restaurację i budki z kebabem na swoim kanale na You Tube. W ostatnim czasie celebryta podpadł Filipowi Chajzerowi, pokusił się także o ostrą krytykę jednego z lokali Magdy Gessler. 

Mężczyzna przygotował materiał z jednej z restauracji blondwłosej celebrytki. Część dań mu smakowała, a inne niekoniecznie. Najwięcej zastrzeżeń miał do ceny oraz jakości zastosowanych składników.

Lara Gessler broni mamy

W ostatnim wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post, córka restauratorki Lara Gessler została zapytana, co sądzi o opinii Książula na temat biznesu jej mamy. Odpowiedź celebrytki może zaskakiwać. 

Reklama

"Jakoś nie przeżywam tego szczególnie. W sensie każdy ma prawo do swojej opinii i to jest spoko, każdy ma prawo powiedzieć, co uważa. Na tym polega internet, więc jest to ok. W końcu ilu ludzi, tyle opinii. Dobrym dla mnie przykładem jest zawsze, to jak wchodzisz sobie na przeglądarkę i wpisujesz nazwę restauracji, która jest typem fast food i ma 4,5 gwiazdki, a jest to miejsce z burgerami sieciowymi i sobie myślisz "tak jest, bo ludzie tak zagłosowali" (...) Dla każdego jest miejsce i nie wszystko wszystkim musi smakować i to jest ok. Od zawsze internet był miejscem do dzielenia się swoją opinią" - broniła Magdy Gessler córka. 

A Wy jedliście kiedyś w restauracji Magdy Gessler? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. 

Zobacz też:

Gessler ma dość mieszczańskiego życia. Nie do wiary, dokąd się przeprowadza

Ceny jagodzianek od Magdy Gessler powalają. Ładocha nie gryzła się w język

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy