Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lara Gessler ma już nowego ukochanego?! Nie traci czasu!

Fani Lary Gessler (30 l.) długo nie mogli uwierzyć w jej rozstanie z Pawłem, zaledwie 1,5 roku od momentu zawarcia przez nich małżeństwa. Teraz dodatkowo okazuje się, że prawdopodobnie gwiazda długo nie płakała po Pawle…

Na początku wszyscy z rezerwą traktowali doniesienia o tym, że Lara rozstała się z mężem, któremu powiedziała sakramentalne "tak" we wrześniu 2017 roku.

Reklama

Jak widać, coś jednak poszło nie tak i para zdecydowała się rozstać, a Paweł zaczął szukać już dla siebie mieszkania, by móc wyprowadzić się z apartamentu Lary.

"Potrzebna kawalerka do 1500 złotych gdzieś w Warszawie. Od lutego. Jakby ktoś słyszał, dajcie znać" - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Ktoś dopytywał w komentarzu, czy Paweł pomaga znaleźć komuś nowe lokum, czy może szuka go dla siebie. Bez ogródek mąż Lary odpisał, że dla siebie... 

Wówczas stało się jasne, że plotki niestety są prawdziwe. Z biegiem czasu wyszły także powody, przez które para się rozstała.

"Larze nie podobało się, że wrócił do pracy za barem, do tego w niezbyt prestiżowych lokalach. Kiedy ona została pełnoprawną celebrytką, okazało się, że Paweł do niej nie przystaje. Po trochu zaczynało jej być wstyd na salonach i przy znajomych z show biznesu" - zdradza źródło serwisu Pudelek.

Teraz serwis dotarł do nowych informacji i ponoć córka Magdy Gessler nie rozpaczała zbyt długo po mężu. Lara ma się teraz spotykać z nowym ukochanym i to w dodatku prawnikiem!

"To osoba z warszawskiego świata prawniczego, powiązana z Joanną Jabłczyńską" - twierdzi źródło Pudelka.

Trzeba przyznać, że robi się ciekawie w życiu miłosnym Lary, choć ona sama jeszcze nie zdobyła się na komentarz w tej sprawie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama