Reklama

Reklama

Reklama

Lara Gessler dowiedziała się o zaręczynach mamy z sieci. "Wszystkiego mogę się po niej spodziewać"

Lara Gessler została zapytana o ślub swojej mamy Magdy Gessler. Córka restauratorki nie zna jej planów. Nawet o zaręczynach dowiedziała się z sieci!

Lara Gessler dowiedziała się o zaręczynach mamy z sieci

Lara Gessler (33 l.) jest bardzo blisko związana ze swoją mamą Magdą Gessler. Uważa jednak, że znana restauratorka i prowadząca "Kuchenne rewolucje" jest osobą bardzo nieprzewidywalną i działającą często pod wpływem emocji. O tym, że jej mama się zaręczyła z długoletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim dowiedziała się z sieci. Nie była jednak zaskoczona ani tym, że restauratorka się zaręczyła, ani też sposobem, w jaki ogłosiła to światu.

Reklama

Lara Gessler bardzo cieszy się ze szczęścia mamy i jej partnera. Bardzo lubi Waldemara Kozerawskiego i od dawna traktuje go jak członka rodziny.

Zapytana o to, jak będzie wyglądał ślub Magdy Gessler przyznała, że będzie to na pewno impreza pełna przepychu.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: historia miłości

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się ponad 40 lat temu na imprezie Andrzeja Szpilmana. Waldemar Kozerawski tak wspomina moment, kiedy ujrzał po raz pierwszy Magdę Gessler: "Był tłum. I kątem oka w tym tłumie zobaczyłem Magdę. Stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy. Ja czułem się tam samotnie".

Wybuchł między nimi płomienny romans, jednak Gessler musiała wrócić na studia do Hiszpanii, a Kozerawski do Kanady. Ułożyli sobie życie osobno, ale nie zapomnieli o sobie.

Spotkali się ponownie po 20 latach w restauracji Magdy Gessler "U Fukiera". Tym razem nie mogli już przestać bez siebie żyć. Choć w tamtym momencie Gessler była związana z Mariuszem Diakowskim, to stwierdziła, że to Waldemar jest jej pisany do końca życia.

Magda Gessler tak wspomina spotkanie z Waldemarem po latach:

Dwa tygodnie temu restauratorka pochwaliła się w sieci zaręczynowym pierścionkiem z czarnym diamentem:

Nie napisała o dalszych planach. Kiedy odbędzie się bajeczny ślub restauratorki i jej ukochanego? Nie wiadomo.

Zobacz też:

Doda z milionerem. Co robili razem w restauracji?

Jennifer Lopez potwierdziła! Zaręczyła się z Benem Affleckiem

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Waldemar Kozerawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy