Reklama
Reklama

Lance Bass z N'Sync i jego mąż zostali rodzicami bliźniaków

Wokalista Lance Bass (42 l.), znany z boysbandu N'Sync, poinformował, że wraz z mężem Michaelem Turchinem (34 l.) zostali rodzicami.

Dziewczynka Violet Betty i chłopiec Alexander James przyszli na świat w środę 13 października. Urodziła je matka zastępcza. Aleksander pojawił się minutę przed swoją siostrą, o godzinie 13:24.

Znany tata pochwalił się tą informacją na Instagramie, publikując zdjęcie aktów urodzenia z odciskami maleńkich stóp.

Lance Bass z mężem zostali rodzicami

O tym, że para spodziewa się dziecka, Lance Bass mówił już kilka miesięcy temu. Wyznał, że przez wiele lat starał się o potomstwo ze swoim partnerem za pośrednictwem matki zastępczej. Niestety, zapłodnienie in vitro nie przynosiło rezultatów, zdarzały się poronienia. Panowie rozważali również adopcję.

Reklama

Z kolei mąż Lance'a Bassa Michael Turchin podkreślał, że marzy, by jego dzieci były ze sobą tak blisko, jak on był ze swoją siostrą.

Kim jest Lance Bass?

Popularność zdobył, występując z grupą N'Sync (sprawdź!) u boku m.in. Justina Timberlake'a. Od niemal 17 lat otwarcie mówi o swojej orientacji, nazywając siebie wręcz "adwokatem gejów". Siedem lat temu poślubił malarza Michaela Turchina, z którym szybko postanowił postarać się o potomka z pomocą procedury in vitro oraz surogatki.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Awantura w Sejmie. Poseł nie chciał zejść z mównicy

Socha pokazała pokój dziecka. Jest załamana

Kolejny konflikt w rodzinie Górniak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lance Bass
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy