Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lady Gaga w ciąży. Ojcem Bradley Cooper

Jeden z magazynów podał, że Lady Gaga (33 l.) spodziewa się dziecka. Ojcem ma być Bradley Cooper (44 l.). Ale to nie koniec rewelacji...

Plotki o ich romansie pojawiły się po filmie "Narodziny gwiazdy". Para wystąpiła razem na ceremonii rozdania Oscarów, gdzie zaśpiewała piosenkę "Shallow". W wywiadach nie szczędzili sobie miłych słów i zapewnień o łączącej ich przyjaźni.

Reklama

Oficjalnie Cooper od czterech lat związany był z Iriną Shayk. Niedawno media podały jednak, że para rozstała się. Powodem miała być właśnie Lady Gaga.

Teraz tabloidy publikują kolejne rewelacje. Amerykański magazyn "Woman's Day" donosi, że Shayk, mimo rozstania z Cooperem, spodziewa się drugiego dziecka. Co więcej, w ciąży z aktorem ma być też Lady Gaga.

"Po urodzeniu się córki Bradley powiedział, że chce mieć więcej dzieci" - mówi źródło gazety. "Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. Fakt, że Irina też jest w ciąży bardzo wszystko komplikuje. Cooper i Gaga czekają tylko na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy".

Poród Gagi zaplanowany jest na koniec roku. W najbliższym czasie piosenkarka i aktor po raz kolejny pokażą się razem na scenie. Występ ma mieć miejsce w trakcie festiwalu w Glastonbury.

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama