Reklama

Reklama

Reklama

Lady Gaga o operacjach plastycznych

Lady Gaga najwyraźniej woli, by ludzie mogli odczytywać emocje z jej twarzy. Autorka hitu "Poker Face" oznajmiła, że nigdy nie podda się presji show-biznesu na operacje plastyczne.

"Nigdy nie miałam operacji plastycznej, a jest wiele gwiazd pop, które mają to za sobą" - oznajmiła 25-letnia piosenkarka.

"Uważam, że promowanie kompleksów pod postacią operacji plastycznych jest na dłuższą metę o wiele bardziej szkodliwe niż modyfikacje ciała związane z ekspresją twórczą" - dodała gwiazda, odnosząc się do wielu swoich kontrowersyjnych stylizacji.

"Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak wiele modelek i aktorek, które widzą na okładkach czasopism, ma zupełnie zmienione twarze i ile z nich przeszło operacje plastyczne. Ja tymczasem nigdy nie zdecydowałam się na interwencję chirurga. Jestem artystką i mam możliwość tego, by wybierać sposób, w jaki widzą mnie ludzie" - wyjaśniła Lady Gaga.

Reklama

Jedno jest pewne: pomimo niechęci do medycyny estetycznej, piosenkarce nie brakuje pomysłów na szokowanie swoim wyglądem. Inwencja Gagi wykracza daleko poza kontrowersyjne stroje.

Pod koniec lutego gwiazda pojawiła się kilkakrotnie publicznie w protezach rogów na czole, kościach policzkowych i ramionach. Fotografia gwiazdy w takiej stylizacji znalazła się też na okładce jej nowego singla "Born This Way".

PAP life/pomponik
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy