Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lady Gaga matką chrzestną syna Eltona Johna

Partner Eltona Johna, David Furnish, potwierdził, że Lady Gaga została matką chrzestną ich syna. W ubiegłym tygodniu piosenkarz wspomniał o tym w programie "Saturday Night Live", lecz publiczność uznała to za żart.

W amerykańskiej stacji telewizyjnej brytyjski gwiazdor uspokajał widownię, mówiąc, że nie tylko on i Furnish będą zaangażowani w wychowanie dziecka.

Reklama

"Jego matką jest Lady Gaga, co jest zabawne, bo zawsze mówiłem, że Mars nie jest dobrym miejscem do wychowywania dzieci. A Gaga uwielbia Marsa, twierdzi, że są tam dobre szkoły i dyskoteki" - dowcipkował John.

Choć wszyscy potraktowali słowa piosenkarza jako żart, okazuje się, że Lady Gaga naprawdę została matką chrzestną Zachary'ego.

"Ona wierzy, że można być kimkolwiek się chce i nie musimy się dostosowywać do otoczenia. To najcenniejsze przesłanie. Bądź kim chcesz, rób co chcesz i kochaj kogo chcesz" - tłumaczył David Furnish wybór ekscentrycznej artystki na matkę chrzestną ich syna.

Elton John i David Furnish zostali rodzicami Zachary'ego w grudniu ubiegłego roku. Adoptowany chłopczyk został urodzony przez anonimową kobietę-surogatkę.

Dowiedz się więcej na temat: Elton John | dzieci | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama