Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lady Gaga jest chora

Lady Gaga była zmuszona odwołać w ostatniej chwili zaplanowany na czwartek, 14 stycznia, koncert. Powodem tej decyzji były problemy piosenkarki z oddychaniem.

Gaga miała wystąpić na terenie Uniwersytetu Purdue w stanie Indiana, jednak zrezygnowała z tego zamiaru, kiedy tuż przed jej planowanym wyjściem na scenę źle się poczuła i stwierdzono u niej nieregularną akcję serca.

Reklama

23-letnia artystka zamieściła potem wpis na portalu Twitter.com, w którym błaga swoich fanów o wybaczenie.

"Od kilku godzin płaczę. Czuję, że bardzo zawiodłam swoich fanów. Zajęli się mną pielęgniarze, którzy powiedzieli mi, że moje serce biło nierówno w wyniku wyczerpania i odwodnienia. Nie mam słów na to, jak bardzo jest mi z tego powodu przykro. Słyszałam moich fanów z garderoby i błagałam wszystkich, aby pozwolili mi wyjść na scenę" - napisała gwiazda.

"Wszyscy martwili się o to, aby nic mi się nie stało podczas dwugodzinnego występu, szczególnie, że wcześniej zemdlałam. Jestem naprawdę zdruzgotana. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Uwielbiam moje małe potworki najbardziej na świecie, jesteście dla mnie wszystkim" - dodała.

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje