Reklama
Reklama

Kylie Jenner pokazała biust. Nie ma wstydu!

Kylie Jenner (23 l.) doskonale wie, jak zrobić zamieszanie. Starsze siostry Kardashianki nie mają szans w starciu z Jennerką. Czy tym razem pokazała za dużo? To bikini nic nie zakryło!

Celebrytka, miliarderka, mama małej Stormi nie ma problemu z pokazywaniem ciała na Instagramie. Bez trudu odnajdziemy jej rozebrane fotki w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej wdziękami i chętnie komplementują gwiazdę.

Najnowsze zdjęcie polubiło prawie 9,5 miliona osób! "Jesteś idealna", "dosłownie najpiękniejsze ciało na świecie", "gorąca" - czytamy pod postem.

Wygląda na to, że gwiazda "Z kamerą u Kardashianów" zajmuje się przede wszystkim robieniem zdjęciem i wypoczywaniem na wakacjach ze swoimi sławnymi siostrami.

Reklama

Na jej Instagramie znajdziemy posty z egzotycznych wyjazdów, luksusowe samochody i fotki w kusym bikini.

Kylie nie musi się martwić o swoje wydatki, jej Instagram śledzi ponad 214 milionów obserwujących! Celebrytki na całym świecie zachwycają się jej produktami "Kylie cosmetics", a w zeszłym roku została okrzyknięta przez magazyn "Forbes", "najmłodszą miliarderką na świecie"!

Po wnikliwych analizach okazało się, że tytuł ten jej się nie należy i Kylie nakłamała w swoich zarobkach. Miliardów na jej koncie jednak z pewnością nie brakuje.

Jak wam się podoba Kylie w takim wydaniu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama