Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuszyńska szczęśliwa u boku Kuby

Monika Kuszyńska odnalazła szczęście u boku Kuby Raczyńskiego, byłego saksofonisty Varius Vanx. Muzyk wspiera ją nie tylko w życiu, ale także na scenie, podczas koncertów.

Znają się od wielu lat, razem są od roku. Po wypadku, który zdarzył się cztery lata temu, wielu rzeczy musiała uczyć się od nowa.

Reklama

- Wszystko dookoła sprawiało problemy. A to nie było podjazdu, a to blat w kuchni był za wysoko, czy za wąskie przejście w pokoju - mówi bliska przyjaciółka wokalistki.

Wspierała ją rodzina i znajomi. Znalazła wokół siebie ludzi, którzy okazali się prawdziwymi przyjaciółmi. Dużo zawdzięcza także siostrze, Marcie.

Do powrotu na scenę namówił ją Kuba. - Jest niesamowity! Pełen pozytywnej energii, ciepła, zaraża wszystkich dookoła optymizmem - opowiada "Życiu na gorąco" znajomy pary.

- Monika długo się przed tym broniła, ale Kuba potrafił rozbroić ją swoją miłością.

Pokazał jej, że wózek nie musi być przeszkodą w wyjściu na imprezę, wspólny spacer, że sama może spokojnie zrobić zakupy.

- Mobilizował mnie - wspomina Kuszyńska. - Mówił: "Dlaczego miałabyś tego nie zrobić. Nie rozumiem?". Pokazywał, że świat na wózku wcale nie musi się nagle skurczyć.

Monika przygotowuje obecnie materiał na nową płytę. To też zasługa Kuby i przyjaciół, tych starych i nowych, których spotkała na swojej drodze po wypadku. Jak choćby Beaty Bednarz, piosenkarki, z którą nagrała wspólnie piosenkę.

"Nowa rodzę się" to utwór, którego tekst mówi o pięknej miłości, której właśnie artystka doświadcza. "Podniosłeś mnie, gdy brakło sił, by dalej iść. Okryłeś mnie ciepłym płaszczem miłości swej" - te słowa trafnie ukazują miłość Moniki i Kuby.

Wierzy, że jeszcze kiedyś będzie mogła chodzić i zostanie mamą - oboje z Kubą marzą o dziecku. - Wszyscy w to wierzymy - mówią jej znajomi.

Nie poddaje się, ma nadzieję, że medycyna poradzi sobie w końcu i z jej problemem.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Kuszyńska | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje