Reklama
Reklama

Kurski pozuje z córką na okładce tygodnika! Ociepla wizerunek?

Jacek Kurski pojawił się na okładce prawicowego tygodnika. Prezes zapozował z 9-miesięczną Anną Klarą Teodorą. Nie uwierzycie, co jeszcze znalazło się na zdjęciu!

Jacek Kurski razem z drugą żoną Joanną Kurską dziewięć miesięcy temu przywitali na świecie pierwsze wspólne dziecko — córkę Annę Klarę Teodorę. Para mimo zainteresowania mediów zdecydowała się nie ukrywać wizerunku dziecka. Teraz Kurski zrobił kolejny krok. Razem z Anną zapozował na okładce prawicowego tygodnika.

Jacek Kurski pozuje z córką

Jacek Kurski i Anna Klara Teodora pojawili się na okładce tygodnika "Sieci". Trzeba przyznać, że wizerunek prezesa telewizji publicznej nieco zaskakuje. Trzyma bowiem na rękach córkę ubraną w różową sukienkę, a drugą ręką notuje w kalendarzu.

Choć wzrok przykuwa 9-miesięczna dziewczynka, która ma nieco zaskoczony wyraz twarzy, naszym oczom nie uszedł fakt, że na okładce pojawił się także... kot. Przypadek?

To jednak nie koniec. Nad zdjęciem widnieje ogromny, żółty napis "Kurski kontra kłamstwa".

Czyżby materiał był odpowiedzią na ostatnią aferę covidową?

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Jacek Kurski został oskarżony o pojechanie na Eurowizję Junior, mimo pozytywnego testu na COVID-19. Informacje te potwierdził portal Onet, jednak prezes stanowczo zaprzeczał. Sytuacja do dziś nie została wyjaśniona.

Reklama

Zobacz też:

TVP buduje najnowocześniejsze studio w Europie! Będzie kosztowało miliony!

Łepkowska o kulisach pracy z Kurskim. Zaskakujące wyznanie

Dominika Tajner u boku nowego ukochanego czuje się jak dwudziestolatka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy