Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kukulska nie zaprosiła przyjaciółki na "czterdziestkę". O imprezie dowiedziała się z... gazety!

Swoje 40. urodziny Natalia Kukulska obchodziła hucznie w jednym z modnych warszawskich klubów. Zaprosiła wielu przyjaciół, pominęła jednak najbliższą przyjaciółkę. Dlaczego?

Głośna muzyka, śmiechy, mnóstwo gości z pierwszych stron gazet. Na swoje 40. urodziny w pierwszy weekend marca córka Anny Jantar zaprosiła m.in. Justynę Steczkowską, Kayah, Aleksandrę Kwaśniewską z mężem Kubą Badachem czy byłą nianię swoich dzieci, Maję Sablewską.

Reklama

Goście bawili się tak doskonale, że w środku nocy mieszkańcy okolicznych kamienic wezwali policję, która ukarała mandatem właściciela klubu za zbyt głośną imprezę.

Nazajutrz, gdy informacje o hucznym urodzinowym jubileuszu piosenkarki ukazały się w prasie, nie do śmiechu musiało być jej przyjaciółce, która na spotkanie nie została zaproszona...

Tą pominiętą osobą była Dorota Szelągowska (35), była żona Adama Sztaby (41). Natalia zaprosiła za to muzyka, który przyszedł ze swoją nową partnerką Agnieszką Dranikowską.

- Po rozwodzie Adama i Doroty, Natalia musiała wybrać, po czyjej stronie się opowie. Wybrała Sztabę, z którym więcej ją łączy. Było jej przykro, ale nie mogła zaprosić na swoje urodziny Doroty - zdradza "Na Żywo" znajoma piosenkarki.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL