Reklama
Reklama

Kubańczyk nieoczekiwanie odniósł się do plotek o rozstaniu. Nowa piosenka nie pozostawia żadnych złudzeń

Ola Ciupa i Kubańczyk stanowili jedną z popularnych par polskiego show biznesu. Młodzi celebryci spotykali się od wielu lat i choć w związku miewali różne momenty, z każdego konfliktu potrafili wyjść zwycięsko, walcząc o siebie nawzajem. Niedawno w sieci zaczęło być głośno o kolejnym kryzysie w ich związku, a nawet o rzekomym rozstaniu. Znienacka Kubańczyk na swój sposób odniósł się do spekulacji. Ujawnił prawdę w najnowszej piosence.

Ola Ciupa i Kubańczyk nagle się rozstali. Znajomy pary potwierdza smutne wieści

Ola Ciupa i popularny raper Kubańczyk zaczęli się spotykać w 2019 roku. Para chętnie pokazywała się razem na imprezach branżowych i wydawała się dobrze dopasowana. Świadczył o tym również wieloletni związek, który przetrwał różne wzloty i upadki. Okazuje się jednak, że choć tych dwoje zdołało pojednać się po głośnym rozstaniu w 2022 roku, znów nad ich relacją zawisły ciemne chmury.

Niedawno stało się jasne, że para ponownie się rozstała.

Reklama

"Często się kłócili [...]. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego" - wyjawiła Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Kubańczyk napisał piosenkę o rozstaniu. Już wtedy otwarcie narzekał na Ciupę

Związek Aleksandry Ciupy i Kubańczyka nie po raz pierwszy przeżywa poważny kryzys. Para podjęła zaskakującą decyzję o rozstaniu już w 2022 roku. Wówczas raper wyraził kłębiące się w nim emocje w "jeden z najbardziej emocjonalnych i personalnych" utworów w jego muzycznej karierze.

Piosenka "Ciuchy za drzwiami" nieoczekiwanie ujawniła przyczyny rozstania muzyka z wieloletnią partnerką, którą darzył wielkim uczuciem. Wówczas zwracał uwagę m. in. na to, że jego partnerka zbyt mocno skupiała się na życiu w sieci i odnosiła je bezpośrednio do ich relacji.

"Ona widzi mnie w bardzo złych stanach. Szkoda, że to przez jej zachowania. Sława, kasa, trzy noce bez spania. Nie patrz na nas przez pryzmat Instragrama" - rapował w utworze sprzed dwóch lat.

Kubańczyk zabrał głos w sprawie rozstania. Do sieci trafiło wymowne wideo

Po tym, jak w mediach rozgorzały plotki o ponownym rozstaniu pary, Kubańczyk korzystając ze starego zwyczaju, opublikował w sieci krótkie nagranie, na którym zaprezentował fragment nowej piosenki pt. "Jaki to ma sens?". Siedząc w studiu nagraniowym, ujawnił wycinek singla, w którym jakoby zwrócił się do swojej ukochanej, potwierdzając doniesienia o kryzysie w relacji z Ciupą.

Uwagę zwraca fakt, że autorski TikTok Kubańczyka trafił na popularną platformę zaledwie cztery dni temu, krótko po tym, gdy w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o rozstaniu pary.

Zobacz też:

Ola Ciupa miała stłuczkę na warszawskiej Pradze. Pokazała, jak wygląda samochód po wypadku

Paulina Rzeźniczak przytyła 30 kilogramów w ciąży. Tuż po porodzie ostro wzięła się za siebie

Był na "bogatym weselu" u Martyniuków. W nocy doszło do niespodziewanych scen

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kubańczyk | Ola Ciupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy