Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki znów zakochany? Nowa dziewczyna to ponoć młodziutka studentka

Czyżby Kuba Wojewódzki (56 l.) miał nową partnerkę? Wskazywałaby na to jego wypowiedź na antenie TVN-u. Do swojego programu zaprosił Agatę Kuleszę, a podczas rozmowy z nią stwierdził, że u jego boku jest pewna kobieta. To młodziutka studentka medycyny.

Kuba Wojewódzki ma za sobą niejeden związek. Przez cztery lata związany był z Anną Muchą, z którą rozstał się w 2007 roku. Kolejną kobietą, która u jego boku zagrzała miejsce na dłużej, była Renata Kaczoruk. Byli razem przez pięć lat, a ich drogi rozeszły się w zeszłym roku. 

Reklama

Teraz prezenter znów jest zakochany. A przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi w ostatnim odcinku jego programu, który prowadzi w TVN-ie. Podczas rozmowy z Agatą Kuleszą pochwalił się: "Ja już naprawdę mam starsze partnerki. W tej chwili moja dziewczyna studiuje medycynę, ma 22 lata".

Co na to jego rozmówczyni? "Jezu, o czym ty z nią rozmawiasz?" - dopytywała Kulesza. Kuba odpowiedział w swoim stylu: "O trzustce, co tam mnie rano boli. Ona będzie moim lekarzem ostatniego kontaktu".

Aktorka kontynuowała temat i postanowiła dopytać o coś jeszcze. "Oglądacie razem filmy? To fajne, bo ty szósty raz oglądasz to samo" - rzuciła.

"Zaskoczę cię. Mój kanon to 'Lot na kukułczym gniazdem', 'Easy Rider', 'Znikający punkt'. Wiesz, dlaczego ona to zna? Bo jej ojciec to oglądał. Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie. Jak tak dalej pójdzie, to moje dzieci będą starsze od mojej narzeczonej" - usłyszała w odpowiedzi. 

Myślicie, że rzeczywiście Kuba jest znów zakochany? Czy może to był kolejny z jego żartów?

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje