Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki zatrudnił kierowcę. To jego ciężarna dziewczyna?

Kuba Wojewódzki (58 l.) słynie ze swoich kontrowersji, które tworzy nie tylko za pośrednictwem programu telewizyjnego, ale również internetu. Gwiazdor podzielił się z fanami informacją o nowej inwestycji, w którą włożył finanse. Postawił na wygodę i czas dla siebie… zatrudnił kierowcę!

Kuba Wojewódzki lubi ekstrawaganckie życie pełne różnych wygód. Dziennikarz nie szczędzi pieniędzy na drogie auta, wypady do renomowanych restauracji i kwiaty dla swojej ukochanej. Teraz postanowił również przeznaczyć część swojego kapitału na szofera.

Kuba Wojewódzki ma prywatnego kierowcę

Prezenter telewizyjny nie może narzekać na zarobki. Pracuje bowiem w jednej z największych telewizji w Polsce, a swoje stanowisko zagrzewa w niej już kilkanaście lat. Stać go na Lamborgini, masażer, a nawet prywatnego kierowcę, który zdejmuje nieco ciężaru ze spracowanych barków Kuby. Zabiegany dziennikarz dzięki temu zyskuje chwilę dla siebie, czym pochwalił się we wpisie.

Reklama

Jak mawiają "kto bogatemu zabroni?". Kuba solennie pracował na swój sukces, więc teraz zbiera tego owoce. Zdjęcie, którym opatrzył post przykuwa uwagę. Wojewódzki siedzi na nim z gazetą w dłoni i półuśmiechem na ustach, a jabłko Adama masuje mu piękna Ludwika Cichecka - ciężarna ukochana Wojewódzkiego. Nie wiadomo jednak, kto kieruje drogocennym wozem dziennikarza.

Ludwika Cichecka - kim jest nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego?

Ludwika Cichecka ma 29 lat i pochodzi z Rybnika. W 2016 roku modelka ubiegała się o koronę w konkursie Miss Polonia. Niestety tytuł przypadł jej koleżance Izabelli Krzan. Tak naprawdę wybory miss to był przypadek. Wiem, że ten konkurs daje wiele możliwości, stwierdziłam, że warto wziąć w nim udział - powiedziała wówczas ze sceny. Cichecka brała udział m. in. w okładkowej sesji dla Playboya. Kobieta przez długi czas mieszkała w Londynie, wróciła jednak do Warszawy, co zaznaczyła na swoim Instagramowym profilu.

Zobacz też:

Agustin Egurrola komentuje rozstanie "Cichopków": "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Ukraina: Nieznane losy około 400 osób z Hostomla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy