Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę! Ładniejsza od Renulki?

Kuba Wojewódzki (55 l.) chyba nie przepada za byciem singlem. Po tym, jak rozstał się w ubiegłym roku z Renatą Kaczoruk (33 l.), długo doskwierała mu samotność. Wygląda jednak na to, że u jego boku pojawiła się nowa dziewczyna, którą w końcu pochwalił się przy okazji muzycznej imprezy.

Dziennikarz od zawsze gustował w młodych i pięknych kobietach. Gdy się z którąś wiązał, niemal było pewne, że dzieli ich spora różnica wieku. Tak było w przypadku Anny Muchy, czy Renaty Kaczoruk.

Reklama

Fani gwiazdora już chyba do tego przywykli i żadnego z jego związków nie traktują zbyt poważnie. 

Gdy w 2018 roku po kilku latach związku rozstał się z Renulką, wszyscy czekali, aż w jego życiu pojawi się kolejna dziewczyna. Wygląda na to, że w końcu nastał ten moment i niedawno w mediach zaczęły krążyć plotki, że piękna brunetka skradła serce celebryty. 

Przy okazji wyjazdu na Festiwal Open'er w Gdyni, Kuba opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z tajemniczą wybranką.  Na fotce para przytula się, choć dziewczyna pozuje nieco nieśmiało. 

W komentarzach od razu pojawiły się uszczypliwości ze strony internautów: 

"Jak wychowawca na koloniach", "Jako opiekun tej młodzieży", "To córka?", "Mówią 'wujku', czy 'proszę pana'?", "Dziadek z wnuczką. Piękny widok" - żartom nie było końca. 

Zdaje się jednak, że showman nie robi sobie nic z tych kąśliwych uwag i doskonale bawi się w towarzystwie nowej sympatii. Niestety, na razie niewiele jednak wiadomo na temat dziewczyny. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje