Reklama
Reklama

Księżniczka Charlotte na ustach wszystkich! Niebywałe doniesienia z pałacu!

Zagraniczne media donoszą, że księżniczka Charlotte otrzymała pierwszy kosztowny prezent. Mowa o wyjątkowej błyskotce, którą dostała w spadku po księżnej Dianie. O czym mowa?

Księżniczka Charlotte już teraz kradnie uwagę mediów na całym świecie. Córka księcia Williama i księżnej Kate zajmuje czwarte miejsce w kolejce do tronu. Wszystko za sprawą wprowadzonej w 2011 roku zmianie do "królewskiej kolejki".

Została ona zatwierdzona w akcie "Sukcesji brytyjskiego tronu" z 2013 roku. Na mocy tego dokumentu zniesiono pierwszeństwo męskich potomków rodu do sukcesji. Do tamtej pory kobieta mogła zasiąść na tronie tylko w przypadku, gdy król miał same córki.

Reklama

Przyszła królowa otrzymała już swój prawdziwie królewski upominek. I to od księżnej Diany! Chodzi o "Tiarę Spencer" po zmarłej matce księcia Williama i Harry’ego. Błyskotka od wielu lat należy do rodziny Spencer - jest to bowiem szczególna pamiątka po zmarłej Dianie.

Księżna miała ją na sobie w dniu ślubu z księciem Karolem w 1981 roku. Obecnie znajduje się w rękach młodszego brata księżnej - Charlesa.

To nie jedyny skarb, który należy do Charlotte. Monarchini  i książę Karol zgadzają się, że "Vladimir Tiara" warta prawie 19 milionów dolarów, należąca kiedyś do królowej Marii, jest przeznaczona córce Kate i Williama.

Zobacz też:

Aleksandra Domańska zaskakująco o płci dziecka: "Imię jest no gender"!

Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek i... partnera! To już oficjalne!

Jennifer Love Hewitt znika z mediów społecznościowych. Ma dość presji!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy