Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Meghan urodziła! Wielka radość na królewskim dworze!

Niezapomniane chwile dla Meghan (37 l.) i Harry'ego (34 l.)! Ich pierwsze dziecko już jest na świecie.

Wielkie świętowanie na brytyjskim dworze! Rodzina królewska właśnie się powiększyła! Meghan i Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. 

Reklama

Dziś Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że pierwsze dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyszło na świat. 

Para doczekała się chłopca. Według brytyjskiej prasy bulwarowej potomek waży 3,30 kg. Imię dziecka jest jeszcze nieznane. Kilka godzin wcześniej Pałac Buckingham poinformował, że rozpoczęła się akcja porodowa. Książę Harry był przy księżnej w trakcie porodu. 

Dziecko pary przyszło na świat niedługo przed pierwszą rocznicą ślubu księcia i jego ukochanej. Wypada ona 19 maja. To właśnie wtedy rok temu na zamku w Windsorze para ślubowała sobie przed ołtarzem. 

Kilka miesięcy później Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że Harry i Meghan spodziewają się dziecka. Jeszcze na kilka tygodni przed porodem księżna Sussexu pojawiała na publicznie i była chętnie fotografowana. 

Fani rodziny królewskiej obserwowali powiększające się krągłości księżnej. W pewnym momencie brzuch był już tak imponujących rozmiarów, że pojawiły się plotki o... rzekomej bliźniaczej ciąży Meghan! 

Z kolei im bliżej było terminu porodu żony Harry'ego, tym więcej było spekulacji. Mówiło się, że małżonkowie dobrą nowiną z opinią publiczną nie chcą podzielić się od razu, a po kilku dniach, zatem codziennie zastanawiano się, czy ten wielki dzień już nadszedł. Oczekiwanie zostało wynagrodzone i dziecko jest na świecie. 

Gratulacje!

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje