Reklama
Reklama

Księżna Kate zachwyciła po raz drugi w tej samej kreacji

Księżna Kate i książę William Cambridge uczestniczyli w świątecznym nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Książęca rodzina zachwyciła dopasowanymi strojami, w których przeważał wiosenny kolor delikatnego pruskiego błękitu. Księżna odświeżyła swój stary płaszcz.

Księżna Kate i książę William uczestniczyli w świątecznych uroczystościach. Księżna zachwyciła strojem

Księżna Kate (40 l.) i książę William (39 l.) w Niedzielę Wielkanocną godnie reprezentowali rodzinę królewską podczas świąt Wielkanocnych. Królowa Elżbieta II ze względu na problemy z poruszaniem się  nie mogła uczestniczyć w nabożeństwie w Windsorze. Od czasu, gdy w październiku była na krótko w szpitalu, ograniczyła obowiązki publiczne na polecenie lekarzy. Spotyka się praktycznie tylko z dyplomatami i politykami. W ubiegłym miesiącu zrobiła wyjątek i uczestniczyła w nabożeństwie żałobnym za swojego zmarłego męża, księcia Filipa. Przypomnijmy, że w najbliższy czwartek królowa Elżbieta II kończy 96 lat.

Reklama

Jej wnuk książę William z żoną i dwójką dzieci zastępowali ją podczas nabożeństwa wielkanocnego. Wszyscy zwrócili uwagę na ich stroje.

40-letnia Kate miała na sobie elegancki i dopasowany płaszcz z rozkloszowanym dołem. Nie jest to nowy strój księżnej. Wystąpiła w nim już w 2017 roku podczas wizyty w Luksemburgu. Wówczas dobrała do stroju w kolorze pruskiego błękitu beżowe dodatki. Tym razem księżna Kate do wiosennego płaszcza projektu Emilii Wickstead założyła zamszowe szpilki w podobnym kolorze oraz granatowy kapelusz. Całość uzupełniały perłowe kolczyki. Książę George i jego ojciec książę William  mieli na sobie klasyczne garnitury, jednak dopasowali się do stylizacji księżnej, zakładając błękitne koszule. Z kolei księżniczka Charlotte miała niebieską kwiecistą sukienkę i jasnoniebieskie rajstopy, w tym samym odcieniu co kreacja mamy. Całość dopełniały granatowy sweter i pantofle.

Najmłodsze dziecko pary, trzyletni książę Ludwik, nie uczestniczyło w tradycyjnym nabożeństwie w Niedzielę Wielkanocną. 

Po raz kolejny Kate udowadnia, że jest ikoną stylu. Podoba się wam jej stylizacja?

Zobacz też:

Kate Middleton robi wszystko, by pomóc królowej. Poprosiła o pomoc specjalistę od PR-u?
William i Kate zamówili alkohol i pizzę do pokoju. Zachowywali się jak zwykli ludzie

Anna Lewandowska ujawniła, co dzieje się w ich domu. Mało kto wiedziała, że tak to wygląda. "Nie będę tutaj ukrywać"

POMAGAMY UKRAINIE

***pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy