Reklama
Reklama

Księżna Kate w czwartej ciąży?! Sensacyjne wieści płyną z Wysp! A jednak!

Media od pewnego czasu spekulują na temat tego, że księżna Kate jest prawdopodobnie w czwartej ciąży. Królewski ekspert postanowił zabrać w tej sprawie głos, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Niebywałe, co wyjawił...

Księżna Kate i książę William doczekali się trojga uroczych pociech, które są ich całym światem. 

Każda ciąża Middleton bez wątpienia była wielkim medialnym wydarzeniem, co tylko wpływało na wzrost popularności rodziny królewskiej.

Potem pojawiła się Meghan Markle, która całą uwagę skupiła na sobie. Po skandalu związanym ze zrzeczeniem się monarszych obowiązków i wyprowadzce do Stanów o Sussexach zrobiło się nieco ciszej. 

Być może to z tego powodu brytyjska prasa na nowo wróciła do Kate i jej... kolejnej ciąży. 

Już jakiś czas temu tabloidy spekulowały, że żona Williama jest w czwartej ciąży, a zdjęcia z nieco wypukłym brzuszkiem miały być na to dowodem. 

Reklama

Kolejnej ciąży nie będzie

Brytyjski portal Express zamieścił jednak rozmowę z królewskim ekspertem, który blisko związany jest z brytyjskim dworem. Nick Bullen oznajmił niespodziewanie, że William i Kate zdecydowali się, że nie będą starać się o kolejnego potomka. 

"Kate i książę William czują, że mają całkiem idealną rodzinę. Kate zawsze bardzo chciała podążać za swoimi rodzicami i mieć pięcioosobową rodzinę. Osiągnęła ten cel i moim zdaniem zatrzymają się na tym etapie" - zapewnił ekspert.

Na koniec dodał, że ma to związek ze stanem zdrowia Kate, która fatalnie przechodziła każdą ciążę, co ponoć skutecznie powstrzymuje ją przed kolejną...

"Kate miała ogromne problemy zdrowotne w czasie wszystkich ciąż, boi się przechodzić kolejny raz przez to samo" - podsumował. 

Cóż, troje dzieci to i tak już całkiem pokaźna gromadka. Chyba że Meghan i Harry ich przegonią, to może wtedy i Kate się przełamie...

Paulina Sykut-Jeżyna na pokazie mody. Zadała szyku!
Księżna Kate ujawniła pierwsze słowo Louisa. To nie "mama"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy