Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate pozazdrościła Meghan Markle? Ma już tego dość!

Księżna Kate (36 l.) do tej pory była bezkonkurencyjnie najbardziej lubianą księżną w rodzinie królewskiej. Jej pozycja nieco się zmieniła, gdy na królewskim dworze pojawiła się Meghan Markle (37 l.). Wygląda na to, że Kate postanowiła w końcu brać z niej przykład.

Na początku wszyscy sceptycznie podchodzili do Meghan, gdy okazało się, że książę Harry (34 l.) poprosił ją o rękę. Amerykańska aktorka, rozwódka, a w dodatku mająca matkę Afroamerykankę, nie zdawała się być najlepszą kandydatką na żonę brytyjskiego księcia.

Reklama

A jednak! Z biegiem czasu Meghan zdobyła serca Brytyjczyków i samej rodziny królewskiej. Plotkuje się, że u królowej Elżbiety II (92 l.) ma specjalne względy. Jednak równocześnie mówiono, że księżna Kate była o nią zwyczajnie zazdrosna i nieco obawiała się o swoją pozycję na dworze. Nie da się ukryć, że Markle nieco ją przyćmiła i media rozpisywały się o konflikcie pań.

Wygląda jednak na to, że teraz księżne bardzo się polubiły i mogą na siebie liczyć. Zwłaszcza obecnie, gdy Meghan jest w pierwszej ciąży i potrzebuje wsparcia, nie tylko męża, ale doświadczonej kobiety. Nie ulega wątpliwości fakt, iż Meghan wprowadziła na tradycyjny królewski dwór nieco świeżości.

Okazywała czułość mężowi podczas oficjalnych wyjść, uśmiechała się szeroko, nie bała się zażartować, a jej niektóre stylizacje przeszły już do historii. Wiele razy debatowano nad tym, czy wypadało jej odsłonić ramiona, albo czy długość sukienki jest odpowiednia.

Meghan zdaje się tym nie przejmować w dalszym ciągu i najwidoczniej Kate jej tego pozazdrościła. Żona księcia Williama (36 l.) zawsze wybierała grzeczne, stonowane stylizacje, tak by nie zwracać na siebie zbytniej uwagi.

Ostatnio jednak chyba to się zmieniło. Podczas wizyty w radiu BBC Kate pojawiła się w prostej sukience, która odsłaniała jej kolana. Wcześniej taka długość była nie do pomyślenia, a teraz? Najwidoczniej Kate pozazdrościła wyluzowanej Meghan i postanowiła nieco zaszaleć! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:  

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje