Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate pierwszy raz zabrała głos od ogłoszenia ciąży! Wygląda pięknie!

Na początku września Pałac Kensington potwierdził trzecią ciążę Księżnej Kate (35 l.) Od tamtej pory przyszła mama unika publicznych wystąpień, ale tym razem zrobiła wyjątek!

Wielka Brytania oszalała na punkcie dzieci Księżnej Kate i Księcia Williama (35 l.). Książę George (4 l.) i księżniczka Charlotte (2 l.) skradli serca Brytyjczyków, a teraz wszyscy czekają na trzeciego potomka książęcej pary.

Reklama

O ciąży Kate plotkowano już od dłuższego czasu, aż w końcu rodzina królewska zdecydowała się potwierdzić te informacje.

W oficjalnym oświadczeniu zostało zaznaczone, że tak jak w przypadku wcześniejszych dwóch ciąż księżna cierpi na hyperemesis gravidarium, czyli na bardzo częste nudności i wymioty. 

 Dolegliwość ta daje się we znaki przyszłej mamie i z tego powodu Kate nie uczestniczy we wszystkich oficjalnych wydarzeniach, w których udział musi brać jej mąż.

Jednak Catherine zdecydowała się na udział w kampanii społecznej dotyczącej zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Z tej okazji wystąpiła w krótkim filmie promującym tę akcję.

Nie da się ukryć, że jak na osobę dotkniętą tą przykrą ciążową dolegliwością, Kate wygląda kwitnąco, choć na jej wtarzy można dostrzec pewne oznaki zmęczenia. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje