Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książkiewicz: Jestem na rygorystycznej diecie

Oto szczegóły...

Weronika Książkiewicz w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, że właśnie porządkuje swoje życie. Ktoś mądry powiedział jej bowiem, że "jeśli panuje w nim bałagan, przyciągamy same śmieci". Aktorka postanowiła więc coś z nim zrobić...

Reklama

Jednym z etapów jest dieta związana z testami krwi, na którą Weronika przeszła kilka miesięcy temu.

"Jest dość rygorystyczna, gdyż eliminuje wiele popularnych w żywieniu składników" - opowiada. "Na początku było mi ciężko, ponieważ musiałam odzwyczaić się od produktów zbożowych, np. chleba i makaronu oraz jaj, czyli wszystkiego, co lubię. Ale teraz już w ogóle mi tego nie brakuje, a czuję się znacznie lepiej" - podkreśla.

32-latka spożywa gotowe dania, bo - jak mówi - nie potrafi gotować. Kiedyś próbowała nawet robić przetwory na zimę, nie sprawiało jej to jednak żadnej przyjemności. "Dlatego nikt rozsądny nie postawi mnie w kuchni przed dziesiątką garnków. Szalików również nie umiem robić na drutach, bo nie odnajduję się w gospodarstwie domowym" - dodaje. 

Po rozstaniu z czeskim biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna Borysa, nie jest jeszcze gotowa na nowy związek.

Jak długo Książkiewicz wytrwa na diecie? Dr Pomponik wysyła na obserwację!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz | dieta | gotowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje