Książę Harry przeszedł "hollywoodzką metamorfozę"?
Książę Harry (37 l.), odkąd zamieszkał w Kalifornii wśród amerykańskich celebrytów, poddał się ich wpływom. Niedawno media donosiły, że zastanawiał się nad przeszczepem włosów. Prawodpodobnie zrezygnował z pomysłu zmiany linii włosów. Jednak wyraźnie widać zmiany w jego wyglądzie. Podczas wystąpienia na wirtualnej konferencji na początku tego miesiąca dla swojej organizacji charytatywnej zajmującej się zdrowiem psychicznym, BetterUp, książę Harry był wyraźnie odmieniony.
Magazyn New Idea postanowi zapytać o zdanie specjalistę, chirurga plastycznego gwiazd z Detroit, dr Anthony'ego Youna. Jego zdaniem książę Sussex wygląda świetnie.
Mógł mieć wstrzyknięty botoks, aby wygładzić zmarszczki
Prawdopodobnie książę Harry stara się dostosować do standardów Hollywood. Jak donosi informator magazynu New Idea:
Zmarszczki wokół oczu są dla jego nowych przyjaciół niczym innym, jak osobliwością.
Książę Harry i Meghan Markle po opuszczeniu rodziny królewskiej przeprowadzili się najpierw do Kanady. Mieli nadzieję osiąść tam na stałe, jednak okazło się, że nadal są w centrum zainteresowania medió,a pod ich domem ciągle koczują fotoreporterzy. W związku z tym para przeniosła się do słonecznej Kalifornii. Małżonkowie mieli nadzieję osiąść w cichej i spokojnej dzielnicy, dlatego za miejsce docelowe obrali prestiżową okolicę w Santa Barbara. Sussexowie zostali mieszkańcami Montecito, a na podwórku hodują kurczaki!
Willa, w której mieszkają, to 50-letni dom w stylu toskańskim, który kosztował ich 14 650 000 dolarów. W jej sąsiedztwie znajdują się domy gwiazd klasy A, w tym m.in. Penelope Cruz, Nicole Kidman, czy Cameron Diaz.Zobacz też:
Książę Harry pozwał Wielką Brytanię. Pierwsza rozprawa już się odbyła. Poszło po jego myśli?
Były piłkarz Legii weźmie udział w czwartym sezonie "Sanatorium miłości"
Jackowski miał ważną wizję. Dotyczy nas wszystkich
Uczniowie wracają do nauki stacjonarnej. Ale nie wszyscy


***








