Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle rezygnują z funkcji w rodzinie królewskiej. Jest oficjalny komunikat!

Meghan Markle (38 l.) i książę Harry (35 l.) za pośrednictwem Instagrama poinformowali właśnie, że zamierzają wycofać się z pełnienia swoich ról w rodzinie królewskiej, a także chcą zacząć samodzielnie zarabiać na swoje utrzymanie. Para będzie od teraz dzielić życie pomiędzy Wielką Brytanię a Stany Zjednoczone!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Co prawda pojawiały się plotki dotyczące tego, że Meghan i Harry chcieliby zamieszkać w Stanach Zjednoczonych, ale nikt nie sądził, że mogą rzeczywiście podjąć taką decyzję. 

Od dawna mówiło się o złych stosunkach Harrego i Meghan z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Nawet święta Bożego Narodzenia spędzili osobno, czym złamali rodzinna tradycję. Teraz księżna Sussexu i książę Harry postanowili wydać specjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że zamierzają wycofać się z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie, gdzie będą starać się samodzielnie utrzymywać.

Reklama

Para dodała, że mimo wszystko dalej będą wspierać królową Elżbietę II.  

"Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako ‘starsi’ członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani na dokonanie tej korekty. Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale (...)" - napisali na Instagramie. 

Wygląda na to, że Meghan w końcu udało się osiągnąć to, o czym od dawna marzyła. Teraz życie księcia Harrego i Meghan zmieni się diametralnie. 

Co sądzicie o ich decyzji?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama