Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle planują wizytę w Londynie. Czy są tam mile widziani?

Książę Harry i Meghan Markle wybierają się do Londynu. Czy spotkają się z królową? Sytuacja w rodzinie królewskiej jest bardzo napięta, bo Harry właśnie kolejny raz wszedł w spór ze służbami, które odmówiły mu ochrony.


Książę Harry i Meghan Markle odwiedzą Londyn

​Książę Harry i Meghan Markle w przyszłym miesiącu mają pojawić się w Londynie. Będzie to druga wizyta pary w stolicy Wielkiej Brytanii od czasu ich emigracji do USA. Co prawda Harry odwiedził już stolicę rodzinnego kraju kulkukrotnie - był na pogrzebie dziadka, a później na odsłonięciu pomnika księżnej Diany - ale nie towarzyszyła mu wówczas jego małżonka. 

Teraz Sussexowie planują odwiedzić Londyn kolejny raz. Dostali już zaproszenie od królowej Elżbiety II do Balmoral. Monarchini chce spotkać się z nimi w bardziej swobodnej atmosferze. 
Zdaniem Phila Dampiera, eksperta od spraw monarchii brytyjskiej, nie jest pewne czy "Meghan przyjmie zaproszenie, bo może nie spodobać się jej środowisko łowieckie i wędkarskie w Balmoral. Jednak królowa czułaby się o wiele bardziej komfortowo, spotykając się z nimi na wsi niż w Londynie".

Reklama

Książę Harry żąda ochrony

Co ciekawe informacja o wizycie Sussexów zbiegła się z kolejnym pozwem Harry'ego, jaki książę wysłał przeciwko rządowi i Scotland Yardowi. To już drugi pozew księcia dotyczący jego ochrony. Pierwszy dotyczył pozbawienia go ochrony w Kalifornii, w drugim książę Harry wysuwa zarzut braku ochrony podczas jubileuszu królowej. 
Jednak z blogerek zajmująca się brytyjską rodziną królewska podkreśla, że zarzuty księcia są mocno naciągane. Harry zdradza dokładny plan swojej wizyty, a jednocześnie twierdzi, ze bardzo obawia się o swoje bezpieczeństwo i żąda nadzwyczajnej ochrony dla siebie i rodziny. 

"Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami"

Dodatkowo w najbliższym czasie ma wyjść na Wyspach nowa książka o relacji Sussexów z rodziną królewską, zatytułowana "Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami". Jej autor Tom Bower twierdzi w niej, że Meghan, wychodząc za Harry'ego "myślała, że ​​rodzina królewska będzie jak Hollywood". Rodzina jej małżonka była bardzo do niej pozytywnie nastawiona, ale mimo to coś poszło nie tak. "Obu stron są winne, ale uważam, że wina leży głównie po stronie Meghan, która, jak sądzę, nie rozumiała monarchii" - twierdzi autor. 

Zobacz też:

Księżna Kate bierze sprawy w swoje ręce. Odwiedzi Meghan i Harry'ego?

Meghan Markle w bikini. Do prasy trafiły odważne zdjęcia żony księcia Harry'ego

​Meghan Markle i książę Harry znów nabroili. Skandal na jubileuszu królowej
 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy