Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

Książę George (3 l.) to ulubieniec Brytyjczyków i ukochany syn Kate (34 l.) i Williama (34 l.). Jednak niedawno chłopiec zaczął stwarzać problemy. Rodzice wcale nie zamierzają tego ukrywać i opowiedzieli o kłopotach wychowawczych z dzieckiem.

Dzień 22 lipca 2013 roku był jednym z najszczęśliwszych dla Kate i Williama. Wreszcie na świat przyszedł tak długo oczekiwany potomek, który otrzymał imiona Jerzy Aleksander Ludwik.

Reklama

Brytyjczycy oszaleli na punkcie małego księcia. Wyprodukowano niezliczoną ilość gadżetów z jego wizerunkiem, a angielska prasa co rusz publikuje doniesienia na temat tego, jak miewa się Jerzyk.

Niedawno w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby synek Kate i Williama sprawiał kłopoty wychowawcze! Podobno nieźle się rozbrykał i ciągle wszystkim dokazuje. Trudno go okiełznać. Rodzice księcia przyznali, że chłopiec potrafi narozrabiać i wyprowadzić ich z równowagi.

 - Robi taki wielki bałagan. Całkowity chaos - wymknęło się ostatnio księżnej Kate, gdy opowiadała o synku. Książę William natomiast wyznał niedawno, że George jest nadto rozpuszczony. 

Wygląda na to, że książęca para zmaga się z buntem trzylatka. Jednak dzieciństwo rządzi się swoimi prawami i z pewnością rodzice chłopca to rozumieją.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje