Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski zamierza unieważnić małżeństwo! Szokująca decyzja detektywa

Krzysztof Rutkowski (59 l.) postanowił podjąć sensacyjną decyzję. Słynny detektyw zamierza unieważnić swoje małżeństwo, aby znów móc wziąć ślub!

Krzysztof Rutkowski w zeszłym roku wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Mają Plich (35 l.). Ich wesele odbyło się w Rozalinie. 

Cała ceremonia była rejestrowana przez kamery, gdyż zdecydowali się wystąpić w programie "Ach, ten ślub", który jest emitowany w TVN Style. Był to jednak ślub cywilny, a Rutkowski nie ukrywa, że marzeniem jego wybranki jest ślub kościelny.

Niestety, jest jeden problem. Słynący z bujnego życia uczuciowego Rutkowski był już żonaty trzy razy. Maja jest jego czwartą żoną. Teraz chce jednak unieważnić sakrament małżeństwa z poprzednią miłością. 

Reklama

"Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku" - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium" Krzysztof Rutkowski. 

Jesteśmy ciekawi, czy rzeczywiście uda się detektywowi unieważnić kościelny sakrament. Gdyby tak się stało, detektyw prawdopodobnie zdecydowałby się na zorganizowanie kolejnego wesela, a znając jego zamiłowanie do przepychu i rozgłosu, chciałby pewnie przebić sierpniową ceremonię.

Czy jest to jednak możliwe? 

Przypomnijmy, że ślub Rutkowskiego kosztował go aż milion złotych, a sama panna młoda wystąpiła w pięciu różnych kreacjach. 

Co myślicie o jego decyzji?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje