Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk cierpiał na chorobę Alzheimera? Ewa Krawczyk przerwała milczenie po wyznaniu pasierba!

Syn Krzysztofa Krawczyka udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że jego ojciec mógł cierpieć na chorobę Alzheimera. Ewa Krawczyk odniosła się do tych słów. Co wyjawiła?

Krzysztof Krawczyk: walka o spadek

Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk, delikatnie mówiąc, nigdy nie mieli zbyt ciepłych relacji. Po śmierci artysty, od której 5 listopada minie równe pół roku, oboje toczą ze sobą walkę o spadek, przerzucają się argumentami, kto ma rację.

Aby załagodzić nieco sytuację, Ewa Krawczyk wyciągnęła jakiś czas temu rękę do pasierba, a przynajmniej tak jej się wydawało.

Reklama

Kobieta przy okazji rezerwacji miejsca na cmentarzu dla siebie obok męża, zarezerwowała jedno również dla jego syna. Gest jednak niezbyt spodobał się "juniorowi", który odparł na łamach mediów, że nie zamierza umierać póki co i wolałby, aby raczej należycie rozprawiła się ze spadkiem.

Macochę i pasierba swego czasu próbował pogodzić też zaprzyjaźniony ksiądz, ale na nic się to zdało. Oboje nadal zaciekle walczą o spadek.

Krzysztof Krawczyk cierpiał na chorobę Alzheimera?

Tymczasem "junior" wraz z wieloletnim przyjacielem swojego ojca, Marianem Lichtmanem, udzielił ostatnio wywiadu Mai Rutkowskiej, w którym rzucił nowe światło na sprawę testamentu, a raczej testamentów, gdyż artysta zostawił dwa. Ten z 2002 roku uwzględnia jego syna, zaś ten z 2020 - wyklucza. Według prawa, synowi artysty i tak jednak przysługuje zachowek w wysokości jednej trzeciej spadku.

Krzysztof Krawczyk junior i Marian Lichtman zasugerowali we wspomnianym wywiadzie, że artysta podpisując drugi z testamentów mógł zrobić to całkowicie nieświadomie! Przyjaciel wokalisty ujawnił, że mógł on cierpieć na chorobę Alzheimera! W podobnym tonie wypowiedział się także Krawczyk junior.

Ewa Krawczyk dementuje informację o chorobie męża

Jako że jest to całkowicie nowy wątek w sprawie, do słów o chorobie postanowiła odnieść się Ewa Krawczyk.

W rozmowie z "Plejadą" sprostowała słowa pasierba i przyjaciela męża.

Zobacz też:

Przełom w sprawach spadkowych Krawczyków?

Kwaśniewska przyparta do muru. Wyjawiła prawdę

Książę William wzywa światowych przywódców

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Ewa Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy