Krzysztof Jackowski wrócił i bije na alarm! Porażające, co czeka Polaków. Podał datę!

Oprac.: Ksawery Nowakowski

Krzysztof Jackowski
Krzysztof JackowskiBartosz KrupaEast News
"Jeszcze w tym roku czekają nas bardzo głębokie kryzysy. Będą braki w wielu rzeczach, ja to mówiłem państwu, ja to czuję, to będzie ewidentny niedobór wielu rzeczy. To się może zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom, będą jakieś samochody przyjeżdżać, to będzie akcja rządu"
ostrzega Jackowski
Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo.
dodał Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof JackowskiBartosz KrupaEast News

Jackowski ostrzega: Latem ogromne napięcie

Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji. Będzie spowodowane tym, że zaczną nam mówić, że coś za chwilę może się wielkiego wydarzyć. Trzeba się ku temu przygotować.
twierdzi.

Krzysztof Jackowski: Będą nas straszyć

Będą przy tym ludzie też w innych miejscach, którzy będą mówić całkiem coś innego ludziom. Takie wiece będą, tacy ludzie, którzy będą coś odwrotnego mówili. Będzie rząd lub rządy mówić, że ci ludzie to są skrajni, że oni wręcz dokonują przestępstwa
opowiada zawile Krzysztof.
Krzysztof Jackowski
Krzysztof JackowskiMateusz GrochockiEast News
Krzysztof Jackowski
Krzysztof JackowskiJan BieleckiEast News
Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy współczesny jasnowidz
Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy współczesny jasnowidzMichal Wozniak/East NewsEast News
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?