Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń! Taka będzie przyszłość Polski

Krzysztof Jackowski (57 l.) po raz kolejny prowadził ostatnio transmisję live na YouTubie. Podczas pogawędki z internautami, jeden z jego słuchaczy zapytał jasnowidza o przyszłość Polski. Odpowiedź wywołała ciarki!

Krzysztof Jackowski nie przestaje zadziwiać swoimi coraz to nowszymi wizjami, które go nawiedzają. O piętrzących się w jego głowie myślach, wróżbita postanowił opowiedzieć na YouTubie. 

Jackowski zwrócił uwagę na pytanie od jednego z internautów, które dotyczyło przyszłości Polski. Jasnowidz z Człuchowa postanowił zmierzyć się z tym zagadnieniem i wyjawił, czego naród Polski może się spodziewać. 

Już na wstępie Krzysztof poinformował, że Polska znajduje się w niekorzystnym położeniu geopolitycznym, przez co często cierpi. 

Reklama

Jasnowidz z Człuchowa jest również zdania, że Polsce brakuje sojuszników i w razie potencjalnego konfliktu mało kto pomógłby nam w walce. W swojej wypowiedzi odniósł się także do rządu, który swoimi działaniami osłabia naszą wizerunkową pozycję na arenie międzynarodowej. 

Zgadzacie się ze słowami słynnego jasnowidza?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje