Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski nie ma już nadziei: "Będzie alarm bojowy"! Nowa wizja mrozi!

Krzysztof Jackowski (58 l.) ma ostatnio niezwykle płodny czas. Jasnowidz co chwilę dzieli się ze swoimi słuchaczami nowymi wizjami. Niestety i tym razem nie możemy liczyć na nic miłego. Wróżbita nie ma już nadziei...

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Wróżbita od wielu lat przepowiada Polakom, co czeka ich w przyszłości. Profeta współpracował również z organami ścigania i pomagał w odnalezieniu zaginionych osób.

Wizje jasnowidza z Człuchowa od wielu lat napawają lękiem. Jego przepowiednie pełne są katastrof i zwiastują same problemy. Ostatnio jego uwaga skoncentrowana jest przede wszystkim wokół wojny. Nie da się ukryć, że nastroje panujące wśród społeczeństwa nie są zbyt radosne.

Jackowski już na początku roku poinformował, że 2022 nie będzie należał do najbardziej spokojnych. W ostatniej wizji przyznał, że jego logika wypiera wizje, bowiem "uważa je za nonsens". Przyznał, że sam nie chce wierzyć w to, co przewidział!

Nie da się ukryć, że profeta z wizji na wizję staję się coraz bardziej przerażony. Tuż przed ostatnią transmisją przyznał, że "ma stres". Jasnowidz przyznał, że to, co za chwilę ogłosi, nie będzie "przepowiednią na luzie", a skupi się na potencjalnym konflikcie między Rosją a Ukrainą.

Wróżbita wyjawił, że obserwując to, co się aktualnie dzieje na świecie - jest duża obawa, że Rosja może zaatakować Ukrainę. Krzysztof nie ukrywa, że "obawa jest rzeczywiście bardzo duża". Jackowski zastanawia się jednak, czy w potencjalnej agresji Rosji na Ukrainę nie jest ukryte drugie dno...

Reklama

Wróżbita przypomniał, że od wielu lat zapowiada już konflikt. Przyznał, że jeżeli faktycznie do niego dojdzie, to można mieć niemal pewność, że zdarzy się to w tym roku. Ukraina nie może czuć się bezpiecznie. Jackowski widzi dwa scenariusze.

W wizji jasnowidza pojawiają się również wojskowe samoloty i alarm bojowy.

Nie da się ukryć, że ostatnie wizje wróżbity aż mrożą! Jak myślicie, czy faktycznie szykują się same katastrofy?

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski urodził się w 1963 roku w Człuchowie. Od wielu lat znany jest publiczności dzięki swoim zdolnościom paranormalnym. W 2003 roku wygrał nawet turniej jasnowidzów w japońskiej telewizji TV Asahi.

Wróżbita znany jest również ze swojej współpracy z policją. Jackowski w 2013 roku został nawet powołany przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach jako biegły z zakresu parapsychologii.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji. Wstrząsające, co stanie się z Polską!

Krzysztof Jackowski wyjawia, dokąd uciekać! Wstrząsająca przepowiednia się spełnia!

Zmiany w sklepach i na stacjach. Wchodzą nowe przepisy

Obowiązek szczepień dla osób powyżej 50. lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy