Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz: Kim jest prowadzący Sylwestra z Polsatem 2021?

Kim jest Krzysztof Ibisz, który 31 grudnia poprowadzi Sylwester z Polsatem 2021? Znany prezenter telewizyjny, aktor i polityk od 21 lat jest związany z telewizją Polsat, w której wykazał się m.in. jako prowadzący licznych programów rozrywkowych. Ile Krzysztof Ibisz ma lat, jakie jest jego wykształcenie, Instagram i wzrost? Czy Krzysztof Ibisz ma żonę i dzieci, co myśli o operacjach plastycznych? Oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Sylwestrowa Moc Przebojów zbliża się wielkimi krokami, a Krzysztof Ibisz, który od ponad dwóch dekad jest związany z telewizją Polsat, będzie jednym z prowadzących imprezy. 

Kim jest Krzysztof Ibisz i jakie ma wykształcenie? Jak wyglądała jego kariera, zanim stał się jedną z najbardziej rozchwytywanych osobowości medialnych w Polsce? 

Z jakich programów jest znany Krzysztof Ibisz, jaki ma wzrost, Instagram i znak zodiaku? Co sądzi o operacjach plastycznych? Kim jest żona Krzysztofa Ibisza i czy popularny prezenter telewizyjny ma dzieci? Te pytania wciąż zadają sobie jego fani. 

Odpowiadamy na nie w artykule pomponika

Reklama

Krzysztof Ibisz: Ile ma lat? Wiek, wzrost, waga, znak zodiaku

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Znany aktor i prezenter telewizyjny urodził się 25 lutego 1965 roku, co oznacza, że obecnie ma 56 lat, a jego znak zodiaku to Ryby. 

Krzysztof Ibisz jest wysokim mężczyzną. Jego wzrost wynosi 188 cm, a waga około 79 kilogramów. 

Krzysztof Ibisz: wykształcenie i kariera. Nie tylko Sylwestrowa Moc Przebojów. Jakie programy prowadził?

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Ibisz i jak wyglądały początki jego kariery, zanim stał się wielką gwiazdą telewizji Polsat? Krzysztof Ibisz jest nie tylko charyzmatycznym, ale też dobrze wykształconym artystą. 

Ukończył warszawskie LIII Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna, a później został absolwentem łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej na wydziale aktorskim. Na tym jednak nie poprzestał. 

Krzysztof Ibisz ma również na koncie podyplomowe studia w Instytucie Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. 

Prowadzący Sylwestra z Polsatem karierę artystyczną na poważnie rozpoczął mniej więcej w 1987 roku, kiedy to zadebiutował w roli Ryjka w sztuce "Sen nocy letniej" w stołecznym Teatrze Ochoty. Dwa lata wcześniej pojawił się już jednak na ekranie w serialu "Żuraw i czapla", gdzie zagrał rolę ucznia. 

W latach 1988–1993 Krzysztof Ibisz pozostawał aktorem Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Występował również w polskich produkcjach filmowych. Zgrał m.in. w "Balu na dworcu w Koluszkach", "Gdańsku 39", "Sztuce Kochania", "Wiatrakach z Ranley" czy "Kolosie". 

Krzysztof Ibisz ma również za sobą krótką przygodę z polityką. Był posłem na Sejm z ramienia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa oraz zasiadał w Kole Poselskim w ramach Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja". 

Karierę jako prezenter telewizyjny zaczynał od pracy w TVP, gdzie prowadził takie programy jak m.in.: "5-10-15", "Klub Yuppies", "Czar Par", "Pomidor" czy "Przyjaciele".  Był również prowadzącym festiwali w Sopocie, w Opolu i wyborów Miss Polonia. 

Od 1997 roku, przed trzy lata współpracował z TVN, gdzie prowadził programy "Wszystko albo nic", "Zostań Gwiazdą" i "Gorączka złota", a od 2000 pozostaje jedną z największych gwiazd telewizji Polsat, gdzie od ponad 21 lat prowadzi rozmaite programy i konkursy o charakterze rozrywkowym i talk show. Te najbardziej znane to: "Bar”, "Gra w ciemno", "Jak oni śpiewają", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"  czy "łowcy Nagród" czy "Demakijaż"

Krzysztof Ibisz: rodzina. Kim jest jego żona, Joanna Kudzbalska? Czy Krzysztof Ibisz ma dzieci?

Krzysztof Ibisz jest obecnie związany z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, którą poślubił 13 sierpnia 2021 roku. 

Żona Krzysztofa Ibisza brała udział w programie "Top Model", który przyniósł jej popularność pomimo braku wygranej. Modeling jest jednak dla niej przede wszystkim hobby, ponieważ Joanna Kudzbalska z wykształcenia jest lekarką.

Chociaż Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska nie doczekali się jeszcze potomstwa, znany prezenter telewizyjny ma dzieci z poprzednich związków. 

Od 1998 do 2004 roku dziennikarz był mężem Anny Zejdler, a owocem tego związku jest syn Maksymilian. Z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz, które trwało w latach 2005-2009 i również zakończyło się rozwodem, Krzysztof Ibisz ma natomiast syna Vincenta.

Krzysztof Ibisz: operacje plastyczne. Co prezenter Polsatu o nich myśli?

Krzysztof Ibisz jest po pięćdziesiątce, ale trudno nie zauważyć, że wygląda znacznie młodziej za sprawą zdrowego trybu życia i regularnych ćwiczeń. 

Ponieważ gwiazdor Polsatu wygląda nienagannie, wiele osób żartuje, że z roku na rok dziennikarz jest coraz młodszy, a jego poradnik "Jak dobrze wyglądać po 40" od lat cieszy się wśród fanów dużym zainteresowaniem. 

Chociaż Krzysztof Ibisz jest zadbanym mężczyzną, w rozmowie z portalem styl.pl zdradził jakiś czas temu, że wcale nie jest fanem operacji plastycznych

"Patrzę na ten niepokojący trend poprawiania rzeczy, których poprawiać nie trzeba. Spotykam na ulicy ciągle te same osoby. Coraz więcej osób jest do siebie do złudzenia podobnych. Albo czasami spotykam kogoś po latach i przez ilość poprawek zastanawiam się, czy to aby na pewno ta osoba, której się spodziewałem. Nie chcę oceniać. Polacy kochają to robić. A my nigdy nie wiemy, co się dzieje u kogoś w głowie. Oceniamy życie prywatne, zawodowe. Przestrzegam wszystkich przed łatwą oceną" - powiedział. 

Podstawą jego świetnej formy jest ruch, ciekawość świata i życiowa energia. 

Krzysztof Ibisz stara się dbać o ciało, tak samo, jak o umysł.

Krzysztof Ibisz: Instagram

Krzysztof Ibisz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. 

Na swoim profilu na Instagramie, gdzie ma już ponad 130 tysięcy followersów, prowadzący Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie regularnie publikuje zdjęcia z życia zawodowego i prywatnego. Ma również konto na Facebooku.

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Instagram: @krzysztof_ibisz_officjal

Facebook: /Krzysztof.Ibisz.Oficjalny/

Czytaj również:

Krzysztof Ibisz: Kim jest, kariera. Krzysztof Ibisz o teleturniejach

Krzysztof Ibisz: Kim jest Joanna Kudzbalska, żona Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz: Kim jest, wszystkie żony prowadzącego Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Sylwester Szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy