Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kryzys w małżeństwie Piotra Polka?

Coraz głośniej mówi się o tym, że małżeństwo Piotra Polka i Magdy Wołłejko przeżywa kryzys. Aktorska para zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Pierwsze plotki o kryzysie pojawiły się po zwycięstwie Piotra Polka (47 l.) w "Jak oni śpiewają". "Fakt" donosił, że aktor wyprowadził się od żony Magdaleny Wołłejko (54 l.) i spotyka się z kobietą "w kolorze blond".

Reklama

Spekulacje nasiliły się, gdy pan Piotr pojawił się sam na festiwalu w Opolu. Jednak, pytany przez brukowiec o rzekomy kryzys, rzucił tylko: "Bzdura".

Tymczasem plotek jest coraz więcej. Tym razem "Twoje Imperium" donosi, że Polka łączy bliska zażyłość z jego agentką i właścicielką wytwórni muzycznej "Ql! Music", Joanną Gajewską. Ich relacje miały "przekroczyć próg jedynie zawodowej znajomości".

Aktor nie chce już rozmawiać z prasą. Krótkie dementi wystosowała jedynie w "Twoim Imperium" jego żona:

"Mój mąż nie ma romansu i nie wyprowadził się z naszego wspólnego domu. (...) Od tygodni jest on nękany telefonami od dziennikarzy i ma już po prostu tego dosyć. Może kogoś ucieszyłoby nadzwyczajne zainteresowanie mediów, ale nam taka promocja nie jest w ogóle potrzebna" - powiedziała Wołłejko.

Polk oficjalnie jest związany z panią Magdą od 1993 roku, gdy rozwiódł się z pierwszą żoną Hanną. Małżeństwem są od 7 lat. Nikt nie wróżył im długiej przyszłości głównie ze względu na różnicę wieku - Wołłejko jest starsza od Polka o 7 lat.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje