Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska już po ślubie!

Krystian Wieczorek (40 l.) i Maria Szafirska (24 l.) są już po ślubie! Jak przekonuje jeden z tabloidów, para na ślubnym kobiercu stanęła 9 lipca br. Cała ceremonia była utrzymywana w wielkiej tajemnicy.

Jeszcze niedawno kolorowa prasa rozpisywała się o rzekomym kryzysie w związku aktorów. Mieli się nie dogadywać i stwierdzić, że są z dwóch różnych światów. Młodziutka Maria podobno chciała więcej wychodzić na miasto i spotykać się z przyjaciółmi, a Krystian optował za tym, żeby raczej zostawać w domu. 

Reklama

"Aktorka jest towarzyską osobą. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, często wraca do domu nocą. A aktor? On jest bardzo zamknięty w sobie. Maria zawsze namawiała go, by poznał jej znajomych, ale po jednym wspólnym wyjściu stwierdził, że to nie jego bajka" -można było wyczytać w jednym z tabloidów.

Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale pewne jest jedno - miłość w końcu zwyciężyła. Zakochani nie tylko zamieszkali razem, ale zaczęli także planować ślub! Data i miejsce ceremonii były pilnie strzeżone, ale informatorzy "Faktu" nie zawiedli i donieśli, że narzeczeni na ślubnym kobiercu stanęli 9 lipca br.

Wieczorek i Szafirska sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w małym kościółku na Podlasiu. Towarzyszyli im tylko najbliżsi. O swoich planach nie powiedzieli nawet kolegom z planu "M jak miłość"! Do tej pory świeżo upieczeni małżonkowie nie chcą odnieść się do doniesień tabloidu.

"Niczego nie będę komentował" - stwierdził krótko aktor. Być może wkrótce zmieni zdanie i powie nieco więcej o ślubie i ukochanej. ***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje