Reklama
Reklama

Krupińska wyjawiła, co dzieje się w domu! Już sobie z tym nie radzi!

Paulina Krupińska (34 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (45 l.) uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Prezenterce wcale nie jest łatwo łączyć karierę zawodową z macierzyństwem. Jak małżeństwo dzieli się domowymi i rodzicielskimi obowiązkami?

Paulina Krupińska rozpoczynała karierę w modelingu i największą popularność zdobyła jako Miss Polonia w 2012 roku. Później rozpoczęła się jej przygoda z telewizją.

Dołączyła do ekipy programu "Pytanie na śniadanie", ale finalnie zdecydowała się przejść do TVN-u i zostać współprowadzącą "Dzień Dobry TVN".

Paulina Krupińska o podziale obowiązków w domu

Paulina Krupińska od kilku lat tworzy udany związek z muzykiem Sebastianem Karpiel-Bułecką. Spełnia się też w roli mamy dwójki dzieci - Antosi i Jędrka. Mimo bardzo napiętego grafiku stara się zachować balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. 

Reklama

Trzeba przyznać, że zarówno gwiazda, jak i jej ukochany mąż, mają bardzo wymagające zawody. On jest członkiem zespołu Zakopower i często wyrusza w długie trasy koncertowe.

Kto wtedy zajmuje się dziećmi? Okazuje się, że zatrudnianie niani wcale nie jest konieczne!

Krupińska wyznała, że najtrudniejszym wyzwaniem okazał się dla nich okres pandemii koronawirusa. W czasie lockdownu były zamknięte przedszkola, a rodzina mieszkała wówczas na Podhalu.

Modelka przyznała, że nawet wczesne wstawanie na poranne programy nie jest takie złe, jak się wydaje.

Imponujące?

Zobacz też:

Lewandowski grał mecz z opatrunkiem. Kibice zamarli, gdy zdjął koszulkę!

Rusin gani Korwina na Insta za odrażające słowa: "Mariupol był ukraińską ustawką"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy