Reklama

Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II zostanie pochowana w poniedziałek. Wiemy, gdzie obejrzeć transmisję

Poniedziałek 19 września 2022 roku w Wielkiej Brytanii będzie dzień żałoby narodowej, a także dniem wolnym od pracy. Poddani, a także najważniejsze osoby ze świata polityki będą mogły towarzyszyć królowej Elżbiecie II w uroczystej mszy. Wiemy, gdzie obejrzeć transmisję z tego wydarzenia.

Śmierć królowej Elżbiety II była nie tylko ciosem dla jej rodziny, ale także dla wiernych poddanych. Elżbieta II była jedną z najdłużej panujących monarchiń na tronie Wielkiej Brytanii. Pogrzeb królowej Elżbiety II odbędzie się 19 września 2022 roku.

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Wiemy, o której godzinie zacznie się transmisja

Pogrzeb królowej Elżbiety II odbędzie się 19 września 2022 roku. To właśnie wtedy będzie można obejrzeć specjalną transmisję z tej uroczystości. W Londynie pojawią się największe osobistości ze świata polityki. Pogrzeb Elżbiety II odbędzie się w Opactwie Westminsterskim o godz. 11 czasu londyńskiego.

Reklama

Po oficjalnej uroczystości królowa zostanie pochowana w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Wiele stacji telewizyjnych z całego świata będzie transmitować pogrzeb królowej Elżbiety II. Telewizja Polska również pokaże swoim widzom całe wydarzenie. Uroczystość można będzie oglądać o godzinie 12 czasu polskiego.

Przyczyna śmierci królowej Elżbiety II

Stan zdrowia królowej Elżbiety II pogorszył się 8 września 2022 roku. Lekarze byli bardzo zaniepokojeni, dlatego zdecydowali się powiadomić rodzinę królewską. Większość przyjechała, jedynie książę Harry nie pożegnał się z ukochaną babcią.

Według jednego z lekarzy, który wypowiadał się na temat zdrowia królowej Elżbiety II dla "Daily Mail", królowa od jakiegoś czasu żyła w dużym stresie. Lekarz twierdził, że organizm nie wytrzymał i właśnie tak zareagował.

Z kolei inny lekarz zaprzecza takim słowom. Według niego królowa Elżbieta II mogła mieć poważne problemy z prawidłowym krążeniem krwi. Co było widoczne na jej dłoniach w ostatnich momentach życia.

Zobacz także:

Skandal przed samym pogrzebem. Książę Harry i Meghan zostali skreśleni z listy gości
Królowa Elżbieta II nie była nudziarą. Znamy jej 5 ulubionych rzeczy z popkultury

Małgorzata Foremniak osobiście złożyła hołd Elżbiecie II. Zjawiła się w szczególnym miejscu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy