Reklama
Reklama
Tylko u nas

Królikowski dostał główną rolę w nowym serialu. U boku prawdziwej piękności [POMPONIK EXCLUSIVE]

Trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego „Uroczysko” z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych. Dwójka aktorów wciela się w duet policyjnych komisarzy, rozwiązujących wspólnie kryminalne zagadki. Obok mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka, w serialu nie zabraknie wątków prywatnych bohaterów i ich miłosnych perypetii. Tajemnice, intrygi, suspens, zwroty akcji i emocje gwarantowane!

Antoni Królikowski po raz pierwszy na ekranie pojawił się już jako kilkuletni chłopiec. Od tego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach i serialach, konsekwentnie powiększając swój dorobek zawodowy. Choć w jego życiu prywatnym nie brakowało zawirowań, praca zawsze była dla niego ważna, a producenci chętnie powierzali mu kolejne role. 

Już niebawem zobaczymy go w kolejnej produkcji, a mianowicie serialu "Uroczysko", który będzie można obejrzeć na antenie Czwórki. Znamy szczegóły!

Reklama

Królikowski i Ucherska w głównych rolach w "Uroczysku". O czym jest serial?

Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty,  uciekając na drugi koniec Polski. Agata trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni.  

Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu, z komisarzem Filipem Ziomeckim  (Antoni Królikowski) na czele. Ziomecki to policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym - za bardzo lubi kobiety.

Choć Agata i Filip są jak woda i ogień - ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana, on niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązujący relacje -  to jako duet okazują się niezwykle skuteczni w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. A tych dzięki przyjezdnym w Uroczysku nie zabraknie.

Kogo zobaczymy w obsadzie "Uroczyska"?

Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga turystów i wczasowiczów z różnych stron, nieświadomych, że w tym malowniczym zakątku wciągnięci zostaną w wir niebezpiecznych wydarzeń.

A miłośników kryminałów i nie tylko "Uroczysko" wciągnie w rozwiązywanie zagadek zbrodni wraz z policyjnym teamem, który obok Agaty i Filipa tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski), przy wsparciu patolog doktor Laury (Anna Iberszer). W obsadzie zobaczymy ponadto  m.in.: Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Damiana Kulca i Macieja Mikołajczyka.

Emisja "Uroczyska" już od 4 grudnia w Czwórce - od poniedziałku do czwartku o godz. 20.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy